narty damskie ATOMIC CLOUD 9 nine, BLACK, piste rocker, woodcore + Atomic Evox 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 62%
2 250 zł

875 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0224
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic evox 10
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
149;
Parametry:
125-74-101,5 (149cm);
Promień:
10,5 (149cm);
Środek:
74 (149cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Atomic Cloud 9 to jedna z najlepiej sprzedających się damskich nart, przeznaczonych do jazdy na trasie.

Powodem ogromnej popularności tego modelu jest unikalna kombinacja nowoczesnych technologii, które sprawiają, że jest bardzo łatwy do kontrolowania - Piste Rocker ułatwia skręty, a Full Sidewall poprawia ich precyzję.

Konstrukcja rdzenia Densolite Core, wykonanego z lekkiej pianki, optymalnie pochłania wibracje, obniża wagę narty i czyni jazdę swobodną, zwrotną i przyjemną.

Prosty, ale efektowny wygląd modelu, który podkreśla wytłaczana warstwa wierzchnia, zapewnia elegancję na stoku.

Konstrukcja I Technologie :

- Servotec Light : Wykorzystywana między innymi na zawodach pucharu świata technologia generująca maksymalną zwrotność w zakrętach oraz najlepszą stabilność podczas osiągania wysokich prędkości.

- Densolite Core : Rdzeń wykonany z lekkiej pianki, optymalnie pochłania wibracje, obniża wagę narty czyni jazdę swobodną , zwrotną i przyjemną.

- Full Sidewall : Ściany boczne na całej długości narty zapewniają precyzję skrętów i manewrowania - technologia doskonale sprawdza się w nartach przeznaczonych do szybkiej jazdy na trasie.

- Titanium Stabilizer : Tytanowa warstwa, umieszczona pod rdzeniem narty, odpowiada za zwiększenie sztywności skrętnej i pochłanianie wstrząsów podczas jazdy.

- Piste Rocker : Rocker Piste to kształt narty, polegający na uniesieniu dziobu narty. Najlepiej sprawdza się podczas jazdy na trasie. Pozwala na inicjację skrętów z użyciem minimalnego wysiłku, gładką i stabilną jazdę oraz trzymanie krawędzi na lodzie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również