narty dla dzieci/juniorskie ATOMIC REDSTER XT bend-X WHITE, race rocker + Atomic XTE 7
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 58%
1 225 zł

525 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0252
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XTE 7 / Atomic XTE 045
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
100; 110; 120;
Parametry:
101-66-82,5 (100cm); 105-67-86 (110cm); 108-68-89 (120cm);
Promień:
7 (100cm); 8 (110cm); 9 (120cm);
Środek:
66 (100cm); 67 (110cm); 68 (120cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Jak sama nazwa wskazuje, ich konstrukcję oparto na sportowej technologii Redster, jednak nadano im charakterystykę (i wygląd) all mountain.

Deski wyposażono w pełne ścianki boczne, Race Rocker i rdzeń Power Woodcore, który zapewnia niezwykłą stabilność jazdy i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z dużą prędkością.

Skrót XT oznacza „Cross Turn” czyli skręt pośredni – narty z linii XT oferują idealny kompromis między charakterystyką nart do slalomu i do slalomu giganta.

Wyposażono ja w pełen zestaw technologii zawodniczych Atomica sprawdzonych przez najlepszych sportowców, co gwarantuje najwyższą jakość sprzętu.

Z drugiej strony – tak samo jak w przypadku butów – narty posiadają więcej rozwiązań all-mountain i bardziej wyrazisty freeride’owy styl niż modele z klasycznej linii Redster.

Atomic Redster XT – model otwierający serię, przyjazny i łatwy w obsłudze. Narty są idealne dla pasjonatów jazdy po przygotowanych trasach, którzy poszukują zaawansowanych technologii poprawiających efektywność jazdy po ubitym stoku, ale nie przepadają za typowo zawodniczą charakterystyką i estetyką.

Drewniany rdzeń Power Woodcore wykonany z jesionu i topoli zapewnia nartom dużą dynamikę i doskonałą reaktywność. Ponadto dodaje stabilności i tłumi wibracje towarzyszące jeździe z dużą prędkością.

Konstrukcja Tapered Sidewall gwarantuje bezstratny przekaz sił i wysoką precyzję sterowania w jeździe na każdej trasie, również po oblodzonym stoku.

Tytanowe warstwy Titanium Stabilizer przekładają się na doskonałą amortyzację i zapewniają nartom dużą elastyczność poprzeczną.

Wyraźny Camber to gwarancja fantastycznego trzymania krawędzi, konstrukcja Race Rocker ułatwia zapoczątkowanie skrętu i zapobiega łapaniu krawędzi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas szybkiej jazdy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również