buty narciarskie damskie ROSSIGNOL KIARA sensor, transparent/grey, woman specific design
Używane wyprzedane
Rabat 69%
1 175 zł

375 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK_0252
Producent:
ROSSIGNOL
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Buty narciarskie Rossignol Kiara Sensor zapewniają wygodę i dobre dopasowanie, bez utraty wydajności.

Wyposażony w osłonę czujnika i „szeroki” krój 104 mm, zapewniający obszerne dopasowanie i responsywność. Są to idealne buty dla początkujących ze względu na miękki flex. Rozpocznij swoją przygodę z jazdą na nartach we właściwy sposób w wygodnych butach narciarskich Rossignol Kiara Sensor.

Pasować

104 mm Last – Wzmocniony bootboard: Bootboard jest wzmocniony w przedniej części stopy, aby umożliwić 2 punkty kontaktu z wkładką czujnika. Wkładka wykonana jest z bardziej elastycznego materiału, dzięki czemu jest bardziej wyrozumiała i wygodna.

Liniowiec

Jednoczęściowy nosek – z przodu języka nie ma szwów, a podbicie jest bardzo wyprofilowane i wyściełane. Eliminuje to punkty nacisku na palcach i podbiciu.

Sensor Fit Liner – skupia się na rozwiązywaniu wszystkich typowych problemów z dopasowaniem. Sensor Fit po prostu lepiej dopasowuje się do większej liczby stóp.

Sport Thermo Fit – asymetryczna, anatomiczna wyściółka zapewniająca precyzyjną wyściółkę, która jest wygodna od momentu założenia.

Dedykowane wkładki damskie – wkładki damskie są obniżone, aby dopasować się do kobiecego kształtu łydki. Mają również bardziej otwarty kształt, co zapewnia wygodniejsze dopasowanie. Wyściółka górnej wyściółki jest bardzo elastyczna, co zapobiega dyskomfortowi w okolicy łydki. Materiały wyściółki są bardzo miękkie i wygodne, zaprojektowane tak, że będziesz chciał włożyć stopę do buta.

Polar - Kiara – Kiara Polar na całej podszewce.

Materiały i projekty skorupy

Dedykowany mankiet damski – wysokość mankietu jest znacznie niższa. Tylna część w kształcie tulipana z łatwością dopasowuje się do naturalnego kształtu łydki kobiety. Dwie klamry mankietów są umieszczone niżej, co ułatwia zapinanie i lepsze owinięcie stopy.

Powłoka czujnika (poliolefina) – dzięki płycie bagażnika, która łączy trzy kluczowe punkty receptorowe z podeszwą buta, bezpośrednie połączenie ze sztywniejszą, podwójnie wtryskiwaną dolną skorupą zapewnia większą moc, kontrolę i czucie.