narty damskie ATOMIC CLOUD 11 eleven, Piste rocker, Light Woodcore, Titanium + Atomic XT 10 Ti ( TOP stan )
Używane wyprzedane
Rabat 63%
2 900 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY_0465
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XT 10 Ti
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Model Cloud 11 został stworzony specjalnie dla zaawansowanych technicznie kobiet.

Te narty odznaczają się dużą wydajnością na przygotowanych trasach, ich niewielka waga pozwala na łatwiejsze sterowanie i kontrolę, a klasyczna szata graficzna nadaje im wyjątkowego stylu. Model dzięki szerokiej talii umożliwia łatwe manewrowanie po przygotowanych trasach, nawet gdy są już rozjeżdżone lub pogoda nie jest najlepsza. Rdzeń Light Woodcore optymalnie wytłumia drgania znacząco poprawiając stabilność zjazdu, a Active Camber zapewnia płynną i stabilną jazdę.

Cloud Eleven to najwyższa jakość dla najbardziej wymagających narciarek!

Konstrukcja I Technologie :

- Servotec Light : Wykorzystywana między innymi na zawodach pucharu świata technologia generująca maksymalną zwrotność w zakrętach oraz najlepszą stabilność podczas osiągania wysokich prędkości.

- Light Woodcore : Rdzień narty został wykonany z topoli - bardzo lekkiego drewna, które świetnie sprawdza się w produkcji nart przeznaczonych do jazdy poza przygotowanymi trasami, która wymaga dużej wytrzymałości sprzętu.

- Full Sidewall : Ściany boczne na całej długości narty zapewniają precyzję skrętów i manewrowania - technologia doskonale sprawdza się w nartach przeznaczonych do szybkiej jazdy na trasie.

- Titanium Powered : Z dołu i z góry rdzeń zabezpieczono warstwą tytanu, która absorbuje wstrząsy i poporawia sztywność skrętną, a także zapewnia dużą stabilność podczas jazdy.

- Active Camber : Technologia doskonała do wykonywania ostrych zakrętów. Zapewnia ona niesamowicie gładką jazdę nawet przy przeskakiwaniu z krawędzi na krawędź.