narty damskie ROSSIGNOL FAMOUS 6 limited, VAS carbon, Light woodcore + Look Xpress 11 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
2 375 zł

1 050 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190090
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 11
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
163;
Parametry:
126-74-110 (163cm);
Promień:
13 (163cm);
Środek:
74 (163cm);

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Pokonaj drogę do wolności na stoku dzięki nartom Rossignol Famous 6. Konstrukcja rdzenia z drewna topoli sprawia, że wszystko jest lekkie i zwinne, a wszechstronny profil rockera terenowego pomaga przebić się przez skały i dodaje odrobinę zabawy. Ponadwymiarowy krój taliowania zapewnia przyczepność i precyzję rzeźbienia, dzięki czemu możesz się świetnie bawić i jednocześnie robić postępy. Te kije pozwolą Ci swobodnie i pewnie pływać po sztruksie i po nierównościach. Wybierz narty Rossignol Famous 6 + wiązania Xpress 11 i podnieś swoją gwiazdę na wyższy poziom.

Typ rockera

Na szlaku rockowym | 90% Camber / 10% Tip Rocker - Zaprojektowane z myślą o precyzji na szlaku, On Trail Rocker charakteryzują się tradycyjnym camberem na 90% długości nart, zapewniającym wybuchową moc, chwytem i przyczepnością krawędzi, z subtelnym rockerem na czubku dla łatwiejszej inicjowania skrętów i kontroli.

Taliowanie

Oversize Sidecut – łącząc głębokie rzeźbione taliowanie z szerszymi, nowoczesnymi szerokościami talii, ten profil zapewnia dużą precyzję rzeźbienia i trzymanie krawędzi, jednocześnie zwiększając stabilność i kontrolę.

Rdzeń

Rdzeń z drewna topoli – ta wysoce postępowa konstrukcja pomaga narciarzom podnosić poziom gry, jednocześnie dobrze się bawiąc, niezależnie od terenu. Moc różni się w zależności od włókna szklanego, grubości rdzenia i krzywizny.

Laminaty

System VAS dla kobiet – pochłania wibracje oraz zwiększa komfort i pewność siebie, nie pogarszając wydajności nart.

Boczne ściany

Minicap Sandwich – wyjątkowo trwała konstrukcja zbudowana z drewnianych rdzeni, ścian bocznych 30°, włókna szklanego i zaawansowanych technologicznie laminatów. Mini Cap wzmacnia górną część nart i jest odporna na odpryski, co zwiększa trwałość. Ściany boczne nart są nachylone pod kątem 30°, co poprawia ciężar zamachu, zmniejsza całkowitą wagę nart oraz poprawia krawędzie i trwałość.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również