buty narciarskie damskie TECNICA COCHISE 105 PRO W, QUADRA tech, SKI/WALK, ULTRA fit, micro, macro, canting ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 62%
1 875 zł

725 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200004
Producent:
TECNICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Freeride / freestyle / All mountain
Wielkość MONDO:
25; 25,5;
Wielkość EU:
39; 40;
Szkielet w mm:
300 (25cm); 300 (25.5cm);
Flex index:
105;

Kolekcja butów narciarskich Freeride Cochise Tecnica z obniżoną skorupą to ulepszona wersja znanej i sprawdzonej konstrukcji. Buty narciarskie Cochise są zawsze idealnie dopasowane, dzięki czemu stabilizują stopę podczas dynamicznej jazdy. Buty są łatwe do założenia i zdjęcia, a ich konstrukcja ułatwia chodzenie.


Technologie :

- Low Tech Insert : Certyfikowane inserty Dynafit. Wymienne podeszwy w strefie palców i pięty zgodne z standardem ISO.

- Mobility Cuff : System uwalniania cholewki, pozwalający górnej części skorupy na obrót o 42 stopnie w trybie chodzenia, gdy klamry są zamknięte.

- Power Light Design : Materiał, z którego jest wykonana rama skorupy jest 2,5-krotnie sztywniejszy i o 30% cieńszy, niż standardowo stosowany w butach narciarskich.

- C.A.S. Shell : Konstrukcja buta oparta na połączeniu podczas procesu produkcji materiałów w taki sposób, aby była ona całkowicie formowalna. But wewnętrzny jest dopasowany anatomicznie, zapewniając większą czułość.

- C.A.S. Liner : But wewnętrzny wykonany z termoformowalnej pianki, który fabrycznie jest już ukształtowany anatomicznie, natomiast w przypadku dyskomfortu daje się łatwo formować przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Proces customizacji buta wewnętrznego jest przeważnie bezinwazyjny i szybki. Pianka po ukształtowaniu zapamiętuje nadany kształt. Proces jest odwracalny i powtarzalny.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również