buty narciarskie damskie NORDICA SPEEDMACHINE 95 W 2020, ANTIBACTERIAL, Weather shield, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 67%
1 775 zł

600 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200061
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Bestsellery:
Bestsellery
Wielkość MONDO:
23; 23,5; 24; 24,5; 25; 25,5; 26; 26,5;
Wielkość EU:
36,5; 37; 38; 38,5; 39; 40; 40,5; 41;
Szkielet w mm:
275 (23cm); 275 (23.5cm); 285 (24cm); 285 (24.5cm); 295 (25cm); 295 (25.5cm); 305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
95;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Spędziłeś sezon w tych butach, które ledwo się zginają, a Twoje stopy płacą za to cenę. Zrób sobie przerwę i kup parę butów narciarskich Nordica Speedmachine 95 W z mocnym, ale nie przytłaczającym flexem i kopytem 100 mm, dzięki którym Twoje stopy odetchną z ulgą.

Buty Speedmachine 95, charakteryzujące się wystarczającą sztywnością i wydajnością, aby wytrzymać lata intensywnego ładowania bez utraty komfortu, pozwolą Ci jeździć na nartach tak mocno, jak chcesz, bez trwałego uszkodzenia stóp.

Pasować

Ostatnia: 100 mm – dopasowanie średniego zasięgu, aby pomieścić większość stóp.

Technologia Tri-Fit – personalizacja Tri-Fit to kolejny poziom prawdziwej personalizacji butów narciarskich. Kluczem do odblokowania tego jest technologia Infrared Fit stosowana w połączeniu z systemem wkładek i piekarnikiem. Technologie te pozwalają na 100% dostosowanie zarówno wyściółki, jak i skorupy buta tylko w obszarach, w których jest to konieczne, aby idealnie dopasować but narciarski.

Technologia Infrared Fit – technologia dostosowywania, która wykorzystuje lampę podczerwoną do podgrzewania problematycznych obszarów do idealnej temperatury w celu modyfikacji przez instalatora butów. But nie zostanie uszkodzony przez element grzejny, a proces ten eliminuje błędy w personalizacji.

Przewód

Flex: 95 – sztywny, damski flex, który nie powoduje uczucia ucisku.

Liniowiec

Wyściółka 3D Performance Fit W z Primaloft® – Ciesz się niezrównanym komfortem i ciepłem dzięki prostej i szybkiej procedurze formowania na gorąco oraz izolacji Primaloft, będącej wzorcem w zakresie wydajności syntetycznej izolacji.

Materiały i projekty skorupy

Konstrukcja Tri-Force – nowoczesna, lekka konstrukcja z twardym grzbietem i podwoziem z PU lub Triax połączona z bardziej miękkim owinięciem stopy z PU lub Triax i wyjątkowo miękkim materiałem na podbiciu. Pozwala na lepsze owinięcie wokół stopy i dostosowanie bez utraty sztywności.

Postawa

Regulowany profil mankietu – mechanizm regulowanego profilu mankietu firmy Nordica umożliwia regulację pomiędzy bardziej agresywną i neutralną postawą. Pasuje do większości rozmiarów nóg, dzięki czemu dłużej pozostaniesz na wzgórzu.

Klamry

4 aluminiowe klamry z mikroregulacją

Pasek mocy

Pasek zasilający 35 mm

Podeszwa

Podeszwy alpejskie o wysokiej przyczepności ISO 5355

Dodatkowe funkcje

Weather Shield – system zakładek zintegrowany ze skorupą zapewniający pełną wodoodporność i zapobiegający przedostawaniu się wody do buta.

Regulowane komponenty – sprzęt w 100% konfigurowalny. Przykręcane klamry, pasek zasilający, pochylenie i wyrównanie mankietu, podeszwy i mankiet.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również