buty narciarskie damskie NORDICA SPORTMACHINE 75 W 2019, ANTIBACTERIAL, Easy step-in, canting, ACP, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
1 300 zł

575 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200063
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
25; 25,5;
Wielkość EU:
39; 40;
Szkielet w mm:
295 (25cm); 295 (25.5cm);
Flex index:
75;

Buty Nordica SportMachine 75 W jest godnym reprezentantem najbardziej wszechstronnej grupy butów od czołowego Włoskiego producenta sprzętu narciarskiego.

Nordica SportMachine kładzie nacisk na wygodę i kontrolę dzięki czemu stanowi świetny kompromis buta gwarantującego niezwykły komfort przy całodziennej jeździe na stoku, a zarazem zapewnia precyzyjne i solidne trzymanie stopy.

Wartość twardości Flex buta na poziomie 65 sprawia, że Nordica jest szczególnie elastyczna zapewniając precyzyjny przekaz energii i intencji narciarza na narty.

Nordica SportMachine 75 W stanowi świetną propozycję dla początkujących oraz średniozaawansowanych Pań, które preferują dynamiczną jazdę w każdych warunkach.


TECHNOLOGIE :

- Klamry & Powerstrap : Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość), w tym 2 górne także z makroregulacją.

- Adjustable Cuff Profile – ACP : Technologia umożliwiające regulację szerokości oraz profilu cholewki buta.Regulowany mechanizm profilu mankietowego pozwala na zwiększenie obwodu cholewki dając możliwość dopasowania do najbardziej nietypowej anatomii szerokiej łydki.W celu zapewnienia bardziej komfortowej pozycji narciarskiej kąt nachylenia cholewki (FORWARD LEAN) zmniejszono do 11° dzięki czemu jazda na nartach przez cały dzień jest łatwiejsza i wygodniejsza przy bardziej wyprostowanej pozycji.

- Tri Force Shell Construction : Technologia wyjątkowej natryskowej konstrukcji skorupy.Kombinacja trzech różnych tworzyw sztucznych charakteryzujących się zróżnicowaną elastycznością oraz grubością plastiku.Innowacyjna konstrukcja skorupy TriForce, pozwala na redukcję wagi buta, zwiększając komfort bez ubytku reaktywności buta.

- Podwójny Canting : Dopełniając precyzji dopasowania buta do indywidualnej anatomii, nie mogło zabraknąć podwójnej regulacji Canting’u.Możliwość pochyłu cholewki na prawą bądź lewą stronę względem pionowej osi buta, sprawia, że Nordica SportMachine 75 jest w pełni konfigurowalny, co zapewnia bardziej precyzyjną reakcję.

- Easy Entry Soft Flap : To kolejny model firmy Nordica, w którym skorupa została wykonana w konstrukcji Easy Step-In mająca na celu ułatwić wkładanie nogi do sztywnej skorupy.Strefy skorupy buta na wysokości śródstopia zbudowane są z elastycznych, odpornych na zimno materiałów. Dzięki temu włożenie i wyjęcie nogi z buta jest łatwe nawet na dużym mrozie.

- Waterproofing & Weathershield : Nowość od Nardica - technologia Water Shield, która za pomocą nakładki zintegrowanej ze skorupą zapobiega dostawaniu się wody do wnętrza buta.Osłona jest zintegrowaną ze skorupą, zapewniając pełną wodoszczelność zapobiegającą przedostawaniu się wody do wnętrza buta.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również