buty narciarskie SALOMON X PRO 100, OVERSIZED pivot, CUSTOM shell, MY CUSTOM FIT PERF 3D, BOOST flex, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 62%
1 875 zł

725 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200098
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
306 (26cm); 306 (26.5cm);
Flex index:
100;

Salomon X Pro 100 to męskie buty narciarskie przeznaczone dla średnio i dobrze jeżdżących narciarzy, którzy preferują dynamiczną jazdę w każdych warunkach.

Buty posiadają 4 aluminiowe klamry z mikroregulacją (obracając klamrę wokół własnej osi można zmieniać jej długość), w tym 2 górne także z makroregulacją.
Tego typu regulacje gwarantują jeszcze lepsze dopasowanie do indywidualnych wymiarów narciarza – noga jest lepiej trzymana, a przekaz sił na nartę staje się bardziej precyzyjny.

Dużą zaletą modelu Salomon X Pro 100 jest wykorzystanie technologii Custom Shell, która umożliwia dokładne dopasowanie buta (pod wpływem ciepła) do indywidualnej budowy stopy narciarza, a tym samym zapewnia większy komfort w trakcie użytkowania. Kolejną innowacją jest Energyzer, czyli sztywny element, umieszczony w okolicach pięty. Sprawia on, że flex buta jest bardziej progresywny i czuły – dopasowuje się do stylu jazdy.
Oversized Pivot (zawias o większej średnicy) pomaga w przenoszeniu obciążenia na dolną część cholewki.
Ponadto, buty Salomon X Pro 100 posiadają także technologię Boost Flex (z tyłu cholewki), która umożliwia regulację flexu na bardziej komfortowy.

Buty wewnętrzne Custom Fit dopasowują się do stopy oraz gwarantują ciepło, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również