buty narciarskie SALOMON X MAX 110 SPORT 2019, My custom fit 3D, Pro liner, Custom shell, Oversized pivot
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 63%
2 250 zł

850 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200110
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Race / All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
110;

X MAX 110 Sport to but do ścigania, łączący wykonaną z poliamidu konstrukcję Twinframe2 ze skorupą Custom Shell, która zapewnia dokładne przyleganie do stopy.

Efektywność podczas zjazdów : Konstrukcja Twinframe2 gwarantuje lepsze odbicie i elastyczność, a powiększona oś zapewnia skuteczne przenoszenie energii.

Dopasowanie : Skorupa Combined Custom Shell 360° i specjalne pianki niezbijające buta wewnętrznego zapewniają doskonałe, długotrwałe dopasowanie.


- Dolna Część Skorupy Wykonana Z Poliuretanu : Poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale „pracują” na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania.

- Górna Część Skorupy Wykonana Z Poliuretanu : Konstrukcja cholewki polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę oraz precyzję dopasowania do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe, błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

- Oversized Pivot : Szersze narty wymagają lepszej transmisji siły na krawędzie Oversized Pivot skutecznie rozwiązuje ten problem nie powodując jednocześnie większego obciążenia czy dyskomfortu. W rezultacie użytkownik zyskuje lepszą kontrolę i wyczucie narty dokładnie wtedy kiedy tego potrzebuje.

- 360° Custom Shell : Trzecia Generacja technologii indywidualnego dopasowania - każda stopa jest inna i dlatego aby but był idealnie dopasowany wymagana jest personalizacja. 360 custom shell oferuje całkowite dopasowanie bez punktów szczególnego nacisku, lepszą dynamikę oraz łatwe wkładanie i zdejmowanie.

- 4 Aluminiowe Klamry Micro : System umożliwiający łatwe i precyzyjne dopasowanie długości klamer za pomocą praktycznej dźwigni. Aluminiowe klamry są bardziej wytrzymałe i starannie wykończone. Ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność stosuje się je we wszystkich modelach butów zawodniczych.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również