buty narciarskie damskie ROSSIGNOL ALLTRACK KHAKI 2020, Dual core, Specific woman design, SKI/WALK, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 50%
1 150 zł

575 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200115
Producent:
ROSSIGNOL
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
Freeride / freestyle / All mountain
Wielkość MONDO:
23; 23,5; 25; 25,5;
Wielkość EU:
36,5; 37; 39; 40;
Szkielet w mm:
278 (23cm); 278 (23.5cm); 295 (25cm); 295 (25.5cm);
Flex index:
70;80;

Zaprojektowane z myślą o różnych warunkach terenowych narciarskie doskonale sprawdzą się w wypełnionych śniegiem nieckach i na utwardzonych trasach. Cholewka z funkcją odblokowania sztywnego kąta nachylenia zapewnia naturalny zakres ruchu stopy podczas podchodzenia, natomiast zastosowanie w konstrukcji skorupy koncepcji Generative Design Grid sprawia, że but jest lżejszy i znakomicie przenosi moc bez względu na warunki i rodzaj podłoża. Szerokość i personalizowany but wewnętrzny gwarantują wysoki komfort podczas eksploracji nieprzetartych szlaków.


- Dolną część skorupy zaprojektowano tak, by w trybie chodzenia zapewniała 50-stopniowy zakres ruchu, zaś w pozycji zablokowanej, przeznaczonej do jazdy na nartach, gwarantowała optymalny transfer mocy.

- Technologia Generative Design Grid pozwala ograniczyć do minimum grubość skorupy, zmniejszając wagę buta i poprawiając przenoszenie mocy.

- Krótsza cholewka w kształcie tulipana pozwala zminimalizować ucisk na mięśnie łydki, gwarantując zwiększony poziom komfortu i funkcjonalności.

- Spersonalizowany komfort : Indywidualnie kształtowany but wewnętrzny gwarantuje optymalne dopasowanie, zapewniające stabilizację i wyższy komfort użytkowania.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również