buty narciarskie SALOMON X PRO X90, My custom fit 3D sport liner, Custom shell, Oversized pivot, Boost flex
Używane wyprzedane
Rabat 65%
1 750 zł

625 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK200220
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Jeśli chcesz zmienić się z narciarza, który jeździ w ładną pogodę, w siwego zawodnika all-mountain, potrzebujesz buta, który zapewnia najwyższą wydajność bez uczucia apodyktyczności. Buty narciarskie Salomon X Pro X90 CS zostały zaprojektowane z myślą o Tobie. Dzięki formowalnej wkładce i skorupie dostosowanej do szerokiego zakresu kształtów stóp, X90 zapewniają niezrównane przenoszenie mocy w klasie średniej elastyczności. Przenieś swoją jazdę na nartach na wyższy poziom i pokonaj wszystkie zakamarki gór w butach narciarskich Salomon X Pro X90 CS.

Pasować

Niestandardowa skorupa 360° – w pełni formowalna skorupa, która może pomieścić kopyta o średnicy 100–106 mm (stopy średnie i szerokie), co pozwala na dopasowanie do szerokiego zakresu typów stóp. Idealne opakowanie i dostosowany komfort i zakwaterowanie.

Przegubowy Sensifit – ułatwia zakładanie i wychodzenie z buta.

Przewód

Flex: 90 – Średni flex, idealny dla średnio zaawansowanych lub agresywnych początkujących narciarzy.

Regulacja Flex – Flex można zmiękczyć do 10 punktów.

Liniowiec

Sportowa wyściółka 3D My Custom Fit | 30% pianka termiczna – konstrukcja 3D zawiera termoformowalne wkładki wokół kostki i pięty, które natychmiast eliminują punkty nacisku, zapewniając niezrównane trzymanie stopy.

Materiały i projekty skorupy

Technologia TwinFrame – Salomon wybiera odpowiednią sztywność tam, gdzie jest to potrzebne do osiągnięcia wydajności, i pozostawia skorupę bardziej miękką w innych obszarach, aby zwiększyć komfort i łatwość wchodzenia.

Skorupa – poliuretan

Mankiet – poliuretan

Postawa

Ponadwymiarowy sworzeń 24 mm – mniejszy luz zapewniający wyjątkową precyzję i bezpośrednie przenoszenie mocy. Ponieważ wiele nowoczesnych nart all mountain jest szerszych, wymagają one większego momentu obrotowego, aby utrzymać krawędź. Oversized Pivot odpowiada na potrzebę szerszych nart.

Klamry

4 aluminiowe klamry z mikroregulacją

Pasek mocy

Pasek zasilający na rzep 35 mm

Bootboard i wkładka

Hypersoftowy ślad