narty dla dzieci/juniorskie ROSSIGNOL DESPICABLE ME, Minion + Rossignol KIDX 4.5 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 60%
1 175 zł

475 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0527
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Rossignol KIDX 4.5 / Look KIDX 4.5
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
116;
Parametry:
106-74-98 (116cm);
Promień:
9 (116cm);
Środek:
74 (116cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Rossignol Minions z kultowymi postaciami z filmu „Minionki” to propozycja dla wszystkich dzieci, które rozpoczynają przygodę z narciarstwem lub posiadają już podstawowe umiejętności.Narty pod względem konstrukcji są takie same jak modele Rossignol Terrain, które charakteryzują się niewielką wagą, umożliwiają szybkie postępy oraz gwarantują dobrą zabawę na stoku.Wzbogacone o bajkową grafikę, narty Rossignol Minions są jednym z najchętniej wybieranych modeli.


- Konstrukcja : Dzięki zastosowaniu rdzenia kompozytowego, narty Rossignol Minions są bardzo lekkie oraz wykazują dużą sprężystość, co umożliwia o wiele łatwiejsze prowadzenie nart i jest szczególnie pożądane podczas stawiania pierwszych kroków na stoku.

- Rocker : Profil z rockerem (czyli z delikatnie uniesionymi dziobami) sprawia, że początkujący narciarz może łatwiej zainicjować skręt oraz będzie sobie lepiej radzić na nieprzygotowanym, zmiennym terenie.

- DurCap : Zewnętrzna warstwa Duracap dodatkowo wpływa na wytrzymałość nart Rossignol Minions i większą odporność na uszkodzenia.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również