buty narciarskie NORDICA SPORTMACHINE 100 R 2019, BLACK/yellow, ANTIBACTERIAL, micro, macro, EASY entry, canting, ACP
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 58%
1 600 zł

675 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK200241
Producent:
NORDICA
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
27; 27,5; 28; 28,5; 29; 29,5;
Wielkość EU:
42; 42,5; 43; 44; 44,5; 45;
Szkielet w mm:
315 (27cm); 315 (27.5cm); 325 (28cm); 325 (28.5cm); 335 (29cm); 335 (29.5cm);
Flex index:
100;

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 100 R to nowoczesny sprzęt przygotowany z najwyższej jakości komponentów.
Dzięki swojej konstrukcji są one trwałe, wygodne oraz bardzo wytrzymałe. To z kolei sprawia, że idealnie sprawdzą się w dosłownie każdych warunkach panujących na stokach narciarskich.

Wpływ na to ma przede wszystkim skorupa Tri Force, która była konfigurowana na podczerwień. Nie bez znaczenia dla wygody i bezpieczeństwa jest również odpowiednio przygotowana podeszwa. Ma ona również bezpośredni wpływ na polepszenie wydajności oraz przekazu energii i mocy.
Daje to również narciarzowi możliwość na wykonywanie precyzyjniejszych ruchów. Spore znaczenie będzie miała również technologia, którą wykorzystano do budowy butów narciarskich.
W tym wypadku jest to Tri Force Shell Construction, co sprawia, że cała konstrukcja składa się z trzech różnych odpowiednio dobranych materiałów.

W ten sposób but jest jednocześnie lekki, a także bardzo wytrzymały, i do tego łatwo się go zakłada.


- Infrared Technology : To technologia pozwalająca na personalizację buta, która w łatwy i efektywny sposób można zmodyfikować w newralgicznych miejscach. Wpływa to na jakość poruszania się na nartach oraz ich czucie.
Dzięki tej technologii bardzo szybka personalizacja buta około 6min, dokładnie w miejscu w którym to potrzebujesz, bez naruszenia materiału i powierzchni buta oraz bez narażenia nośnej części buta na odkształcenia.

- Primaloft® Liner : To jest oddychająca izolacja, która zapewnia stopom suchość, ciepło i wygodę przez cały dzień użytkowania butów.

- Tri-Force Construction : Konstrukcja Tri Force wspiera przekaz energii. Sprawdzona i wielokrotna nagradzana zapewnia połączenie niższej masy, precyzji i komfortu. Dzięki temu ulepszone trzymanie stopy oraz więcej mocy przy mniejszej wadze.

- Weather Shield : System zintegrowanych powłok, zapobiegającym przedostaniu się śniegu i wody do buta. W efekcie cieple stopy i komfort w suchym bucie.

- Grip Walk : To system zapewniający przyczepność na śniegu, lodzie i w każdych warunkach jakie można napotkać w starciu z górską przyrodą, również kompatybilny z GripWalk + ISO 9523.
Podeszwy Nordica inspirowane są oponami zimowymi Michelin Lattude X-ice. W rezultacie otrzymujemy stabilność i wparcie boczne, trzymanie i przyczepność na lodowym podłożu, trwałość i odporność na zużycie.

- Klamry Nowoczesne, opływowe klamry z dodatkową dźwignią, ułatwiającą ich zapinanie i otwieranie. Servolock Komfort i funkcjonalność.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również