kask narciarsky/snowboardowy SALOMON BRIGADE 2020, Black/dark blue, regulowany ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 74%
375 zł

100 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HE200012
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie / Damskie / Dziecięce / Juniorskie
Bestsellery:
Bestsellery
Obwód głowy:
53; 54; 55; 56;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Kask narciarski Salomon Brigade wykonany jest w technologii Hard Shell, gdzie twarda skorupa wykonana z wytrzymałej skorupy ABS i lekkiej wkładki EPS są ze sobą połączone. Ten typ kasku narciarskiego jest niezwykle trwały i wysoce skuteczny. W porównaniu do konstrukcji In-Mold kask jest cięższy i słabo wentylowany, ale oferuje dłuższą żywotność i jest tańszy.

Opatentowana przez firmę Salomon technologia EPS4D maksymalizuje pochłanianie energii uderzeń i chroni przed wstrząsami ukośnymi i pionowymi. Amortyzacja jest do 30% wyższa niż w przypadku innych producentów. Pasywny system wentylacji jest tak zaprojektowany, aby bardzo dobrze odprowadzać ciepło i utrzymywać stały przepływ powietrza pomiędzy głową, kaskiem i goglami.

Nauszniki zostały nowo zaprojektowane i zapewniają lepszą transmisję dźwięku, dzięki czemu czujesz się bezpieczniej na stoku. Rozmiar kasku można wygodnie regulować jedną ręką, za pomocą kółka napinającego znajdującego się na górze. Wewnętrzna wyściółka dzięki technologii AdvancedSkin ActiveDry odprowadza wilgoć i zatrzymuje niezbędne ciepło. Będziesz także cieszyć się możliwością łatwego wyjęcia i wyprania wewnętrznej wyściółki.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również