kask narciarsky/snowboardowy CEBE DUSK 2019, BLACK/yellow, regulowany
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 69%
400 zł

125 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HE200045
Producent:
CEBE
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Obwód głowy:
52; 53; 54; 55;

Kask narciarski Cebe Dusk to kask wyposażony w podstawowe technologie dodatkowe, lecz zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zewnętrzna powłoka kasku wykonana została z tworzywa ABS , którego zadaniem jest ochrona głowy przed uderzeniami oraz wstrząsami.
Za dopasowanie kasku do głowy odpowiada system Fine Tuning , który pozwala precyzyjnie dobrać rozmiar wewnętrzny do głowy.
Taka regulacja zapewnia wygodne oraz stabilne trzymanie się kasku na głowie.

Kask został wyposażony w stały system wentylacji - otwory w strategicznych miejscach zapewniają ciągłą wentylacje oraz odprowadzenie ciepła.
Zdejmowane nauszniki można z łatwością wymontować oraz prać.
Ich zadaniem jest zapewnienie ciepła bez tłumienia dźwięków z otoczenia.
Wewnętrzna wyściółka jest również demontowalna i można ją prać w temperaturze do 40 stopni.
Jej struktura zapewnia lepszą wentylacje oraz łatwiejsze odprowadzanie nadmiaru ciepła.


- ABS Construction : Zewnętrzna powłoka kasku wykonana z tworzyła ABS zapobiegającemu odkształcaniu się, które zapewnia ochronę przed uderzeniami i wstrząsami, absorbując je i zapewniając komfort noszenia podczas jazdy.

- Fine Tuning System : System zapewniający większą wszechstronność kasku. Precyzyjne dopasowanie umożliwia dostosowanie paska by kask trzymał się stabilnie na głowie podczas najbardziej ekstremalnych czynności.
Jeśli nie jedziesz w danej chwili na nartach/snowboardzie, z łatwością możesz dostosować dopasowanie i poluzować zapięcie.

- Removable Ear Pads : Kask zapewnia ciepło i komfort w czasie jazdy jednocześnie nie wygłuszając otoczenia. Wkładki można wyjmować i prać.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również