kask narciarsky/snowboardowy UVEX AIRWING 2 PRO 2019 Blue, regulowany
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 67%
375 zł

125 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HE200098
Producent:
UVEX
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Obwód głowy:
48; 49; 50; 51; 52; 53; 54;

Stanowi idealne połączenie ochrony i bezpieczeństwa z doskonałym dopasowaniem i wygodą. Airwing II jak każdy kask Uvex po przejściu przez rygorystyczne próby w specjalistycznym centrum testowym sprawia, że każdy kto w nim jeździ, robi to bezpiecznie. Jego skorupa skutecznie pochłania siłę uderzenia w razie upadku - jest złożona z wytrzymałego poliwęglanu i EPS.

Precyzyjne dopasowanie : Kask zbyt luźno założony, może się np. zsunąć albo obrócić w trakcie jazdy lub upadku i nie zapewnia wtedy należytej ochrony. Gdy jest zbyt ciasny, również nie jest bezpieczny i powoduje duży dyskomfort. Airwing umożliwia optymalne dopasowanie kasku do głowy dziecka. System IAS z tylnym pokrętłem pozwala na bezstopniową i bardzo dokładną regulację obwodu, a obsługiwany jedną ręką pasek pod brodę z blokadą zapięcia Monomatic stabilizuje kask i zabezpiecza przed poluzowaniem lub przypadkowym odpięciem. Pasek pokryty jest miękkim materiałem, który jest przyjazny dla skróry - nie powoduje podrażnień i nie uciska.

Przepływ powietrza i antyalergiczna wyściółka : Skorupa kasku posiada kanały wentylacyjne. Redukują jego wagę i przede wszystkim dbają o uwalnianie ciepłego powietrza i jednoczesne wprowadzanie świeżego. Miękka wyściółka kasku poprawia wygodę noszenia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Możliwość odpięcia ułatwia utrzymanie jej w czystości - wygodnie można ją czyścić. Uchwyt w tylnej części kasku jest przeznaczony do zamocowania gumki od gogli. Zapobiega jej zsuwaniu i zapewnia stabilne utrzymywanie we właściwej pozycji.


- Inmould

- Materiał zewnętrzny : poliwęglan

- Materiał wewnętrzny : EPS

- Regulowane zapięcie pod brodą Monomatic

- System regulacji IAS

- Kanały wentylacyjne

- Odpinana antyalergiczna wyściółka

- Odpinane nauszniki


- Inmould to lekka i stabilna konstrukcja kasku złożona z wewnętrznej powłoki EPS wstrzykiwanej do odpornej na wstrząsy polikarbonowej skorupy. EPS składa się z licznych mikroskopijnych kanałów, które skutecznie absorbują siłę uderzenia w razie upadku.

- Monomatic jest blokadą z wielostopniową regulacją pod podbródkiem, której dokonuje się szybko z użyciem jednej ręki. Zabezpiecza przed przypadkowym odpięciem albo obróceniem w trakcie ewentualnego upadku. Zapięcie pokryte jest miłą dla skóry wyściółką, która nie powoduje uciskania i nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych.

- IAS to system regulacji obwodu kasków Uvex. Umieszczone na potylicy pokrętło umożliwia precyzyjnie i bezstopniowo dopasować jego obwód.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również