nowy kask narciarsky/snowboardowy POC SKULL ORBIC X SPIN 2020 Lead Blue, FIS, POC SPIN ( NOWY )
Delivery
Nowy W MAGAZYNIE
Rabat 43%
1 125 zł

650 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HE200115
Producent:
POC
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Obwód głowy:
59; 60;

Skull Orbic X Spin to kask z homologacją FIS o przeznaczeniu sportowym zawierający nowy, innowacyjny system Spin, który polega na kontrolowanej rotacji kasku podczas upadku, co znacznie redukuje siłę uderzenia przenoszone do mózgu.

Połączenie Spin oraz materiału Multi-impact EPP, którego ilość została zwiększona w newralgicznych miejscach takich jak np. płat czołowy i skronie, które są narażone na mocne i powtarzalne uderzenia podczas kontaktu z tyczkami oraz upadków. Całość uzupełnia skorupa ABS dzięki czemu Skull Orbic X posiada wszystkie istotne cechy kasku dla zawodników narciarstwa alpejskiego.

Skull Orbic X Spin zawiera również specjalnie otwory w okolicach uszu zaprojektowane aby zagwarantować jak największą słyszalność nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie czy dopasowaniu. Kask jest kompatybilny z nową gardą Maxilla Break Away.


Specyfikacja :

- Kask zintegrowany z wkładkami Spin.

- Wytrzymała skorupa ABS.

- Multi-impact EPP (EPP to niezniszczalny materiał rdzenia – pianka z ekspandowanego polipropylenu, która w przeciwieństwie do zwykłego styropianu, może przyjmować na siebie siłę uderzeniową i absorbować wstrząsy raz po raz, a zatem będzie tak samo dobrze chronić głowę za pierwszym upadkiem, jak i każdym kolejnym).

- Specjalnie otwory w okolicach uszu dla polepszenia słyszalności.

Rozpakowany towar dostarczony bez oryginalnego pudełka

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również