narty freeride STOCKLI STORMRIDER 100 MOTION, Woodcore, Titan + Salomon Mercury 11 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 57%
6 025 zł

2 650 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200041
Producent:
STOCKLI
Wiązanie:
Salomon Mercury 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
166;
Parametry:
136-100-123 (166cm);
Promień:
15,5 (166cm);
Środek:
100 (166cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Czy kiedykolwiek narzekałaś na narty dla kobiet? Stormrider Cię zmieni, nie ma w tym nic różowego i skurczonego. Pamiętaj, że wielu testerów, którzy tak bardzo pokochali te narty, ma pochodzenie racowe i nie boją się prędkości. Brzmi jak o Tobie?

A może nigdy nie czułaś się komfortowo, bo nie miałeś takiej nart: solidnie, szerokie pod stopami, cicho suną na śniegu, mocne w każdym aspekcie. Rdzeń drewniany, ściany boczne pełne / pionowe, wzmocnienie metalowe, szwajcarska precyzja.

Kobiecy Stormrider Motion, powracający bez zmian, to jedna z najmocniejszych damskich nart na rynku. Ze 100-milimetrową talią, będzie to narzędzie odpowiednie dla większości kobiet, choć silni narciarze, którzy mieszkają w miękkich warunkach śniegowych, z pewnością użyją go do codziennych zastosowań pomiędzy burzami.

Firma Stockli stosuje w swoich rdzeniach powietrzne drewno, aby było lekkie, ale nadal jest to wytrzymała konstrukcja (metalowe laminaty do szybkich, spokojnych, ostrych pionowych ścian bocznych) zaprojektowana dla doświadczonych kobiet.

Posiada technologię TRI firmy Stockli: wkładki węglowe są umieszczone na końcu i nosie narty, aby usztywnić je zarówno skrętnie, jak i wzdłużnie, jednocześnie zmniejszając masę.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również