narty SALOMON 24hrs MAX 2020, Woodcore, grip walk, titan + Salomon Z12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 62%
3 425 zł

1 325 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200087
Producent:
SALOMON
Wiązanie:
Salomon Z12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
154; 162; 170;
Parametry:
120-73-106 (154cm); 120-73-104 (162cm); 120-73-102 (170cm);
Promień:
12 (154cm); 13 (162cm); 15 (170cm);
Środek:
73 (154cm); 73 (162cm); 73 (170cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Salomon 24 Hours Max to narty z grupy race, zadedykowane zaawansowanym narciarzom, którzy preferują agresywną jazdę i duże szybkości. Niezwykle stabilne, najlepiej sprawdzają się podczas średnich oraz długich skrętów na przygotowanych trasach.

Lekko podniesione dzioby (carve rocker) ułatwiają inicjowanie skrętu, a także sprawiają, że podczas jazdy na krawędziach strefa docisku wzrasta nawet do 100% - dzięki takiemu rozwiązaniu narty zachowują precyzję przy większych prędkościach.

W konstrukcji nart Salomon 24 Hours Max wykorzystano również płytę Protrak - gwarantującą większą dynamikę – oraz ścianki boczne Sandwich, które z kolei odpowiadają za lepszą kontrolę podczas jazdy.
Na sportowy charakter nart w dużym stopniu wpływa drewniany rdzeń, który został umieszczony na całej długości narty (Full Woodcore), oraz Double Ti Laminate, czyli podwójna warstwa tytanu. Te dwa materiały sprawiają, że narta ma jeszcze lepszy kontakt ze śniegiem oraz jest bardziej sprężysta.

Istotną funkcję spełnia także technologia Powerline Titanium, sprawiająca, że narty jeżdżą szybciej a zarazem pewniej. Jest to aktywny system tłumienia drgań, wykonany z tytanu i ukryty w gumowej osłonie, biegnącej wzdłuż narty.

Warstwa gumy (Pulse Pad), umieszczona wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart, zwiększa płynność jazdy oraz gwarantuje lepszy kontakt narty ze śniegiem.


- Rdzeń Full Woodcore : Drewno od dziobów po piętki. Większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.

- Protrak : Dodatkowa moc i precyzja zapewniające większą kontrolę i płynność linii. Element systemu Smartrak.- Ścianki Boczne O Konstrukcji Full Sandwich : Wielowarstwowa konstrukcja i ścianki boczne o konstrukcji ABS gwarantują wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i ich adaptację do każdego rodzaju terenu. Wielowarstwowa budowa nart pozwala na skuteczne wykorzystanie materiałów o różnych właściwościach i zapewnienie nartom doskonałych właściwości.- Pulse Pad : Warstwa gumy aplikowana wzdłuż krawędzi i w wybranych strefach nart. Wpływa na większą płynność jazdy i lepszy kontakt nart ze śniegiem.- 3D Race Frame : Wykonana z podwójnego włókna konstrukcja 3D z długimi ramionami biegnącymi wzdłuż brzegów nart. Podnosi elastyczność nart nie pogarszając ich kontaktu ze śniegiem ani zdolności adaptacji do nierówności terenu – cech, które zapewnia konstrukcja Sandwich.- Powerline Titanium : System aktywnego tłumienia drgań wykonany z tytanu zapewnia większą skuteczność jazdy i kontrolę zachowań nart, co przekłada się na komfort i pewność podczas jazdy po przygotowanych trasach. Otoczona gumową powłoką wkładka tytanowa umieszczona jest na całej długości narty. Wyraźnie redukuje wibracje i poprawia kontakt nart ze śniegiem.- Piętki Semi Twin Tip : Większy kontakt nart ze śniegiem i stabilność przy dużej prędkości.- Double TI Laminate 400 : Podwójna warstwa tytanu - po jednej warstwie z każdej strony rdzenia - poprawiająca wydajność nart podczas jazdy po przygotowanych trasach. Większa precyzja, wyjątkowe trzymanie krawędzi i zwiększona reaktywność.- Osłona Piętek I Dziobów : Większa żywotność nart. Powłoka utrzymuje atrakcyjny wygląd nawet po intensywnym użytkowaniu.- Carve Rocker : Ekstremalnie krótki, niski rocker dodający efektywności podczas jazdy na twardym podłożu. Zapewnia zwrotność nart i łatwość sterowania. Umieszczony pod stopami camber dodaje z kolei stabilności i dynamiki oraz wzmacnia trzymanie krawędzi.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również