narty ROSSIGNOL HERO ELITE ST TITANIUM 2020, GRIP WALK, PROPTECH + Look Xpress 11
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 50%
2 650 zł

1 325 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200101
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
156; 161;
Parametry:
122-68-104 (156cm); 122-68-104 (161cm);
Promień:
11 (156cm); 12 (161cm);
Środek:
68 (156cm); 68 (161cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Rossignol Hero Elite ST TI to zupełnie czysta energia Odnowiony model HERO ELITE ST TI jest przeznaczony na szlaki carvingowe. Jeżeli stawiasz na moc, precyzje i wydajność, sięgnij po te narty, które nadają się głównie dla ekspertów i zaawansowanych narciarzy.

Zaopatrzone w Poplar Wood Core, niebywale lekkie. HERO ELITE ST TI zapewnia natychmiastową inicjację skrętu i odpowiednią moc. Flex idealny do tłumienia drgań na nierównym podłożu, gwarantując tym samym lepsze przekazywanie mocy, odpowiedni kontakt krawędzi i właściwą kontrolę. Wąska talia pozwala szybko przechodzić z krawędzi na krawędź, a jeszcze lżejszy laminat jest bardziej wydajny na twardym śniegu.


- LCT - Line Control Technology Od Rossignol - Czysta Stabilność : Narty są wyposażone w system LCT czyli Line Control Technology. Jest to centralnie umieszczona solidna konstrukcja położona wzdłuż całej długości nart.
Tytanowa konstrukcja złożona z szyny i specjalnych gum otulających ją z obu stron w celu jak najlepszego absorbowania wszelkich wibracji i tłumienia drgań.

Nasza kontrola linii skrętu jest dużo większa, a na samych deskach czujemy się bardzo stabilnie.
Konstrukcja LCT dostarcza ogromnej mocy i energii we wszystkich warunkach na stoku i w każdych okolicznościach.

- Titanal – Warstwa Dosztywniająca : Dodatkowe tytanowe wzmocnienie drewnianego rdzenia nart, gwarantuje optymalny flex poprzeczny i absorbowanie wszelkich drgań.
Mimo tego typu usztywnień, narty Rossignol Hero Elite ST Ti zachowują relatywnie niską wagę, wpływając na duży komfort użytkowania.- On Trail Rocker - Profil Nart Z 10%rockere : Narty Rossignol Hero Elite ST Ti charakteryzują się niewielkim rockerem (90% camber, 10% tip rocker) na dziobach nart.
Dzięki zastosowaniu profilu z rockerem, narty zachowują się niezwykle precyzyjnie i wykazują stabilność na twardych, oblodzonych stokach narciarskich.- Oversizowe Taliowanie : Szerokie dzioby i piętki nart pozwalają na dużo łatwiejsze prowadzenie oraz zainicjowanie skrętu. Zapewnia to również mocniejsze trzymanie krawędzi i moc na całej długości narty.
Z kolei niewielka szerokość pod butem gwarantuje ekspresowe przechodzenie z krawędzi na krawędź.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również