narty ROSSIGNOL HERO ELITE LONG TURN 2020 TITANAL, grip walk + Look NX 12
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 58%
4 325 zł

1 850 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200102
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look NX 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
172;
Parametry:
119-71-101 (172cm);
Promień:
17 (172cm);
Środek:
71 (172cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Rossignol Hero Elite LT to niezwykle wydajny, precyzyjny i perfekcyjnie wyważony sprzęt. Wyjątkowe, rekreacyjne narty gigantowe dla dobrze jeżdżących technicznie narciarzy. Rdzeń z drewna topolowego z dodatkiem tytanu.

Technologia LCT zapewnia stabilność niemalże w każdych warunkach. On Trail Rocker umożliwia szybkie wchodzenia w łuk. Zawodnicza wielowarstwowa konstrukcja titanalowa gwarantuje jeszcze więcej energii i większą kontrolę podczas wykonywania łuków.


Konstrukcja :

- System Konect- Lct- Fiber- Rectangular Sidewall- Poplar Wood Core- 90% Camber 10% Subtelny Tip

- Line Control Technology : Aktywator Energii. LCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu. Konstrukcja LCT dostarcza mocy i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach.

- Oversizowe Taliowanie : Przekaźnik energii. Szerokie dzioby i pięty zapewniają narcie moc i kontrolę.- Mastery Narty : Długa linia skrętu. Zawodnicy spoza FIS, powiększony promień, typ do slalomu giganta.- LCT TI2 : Nowa konstrukcja LCT Racing (Line Control Technologia) prosto z naszego departamentu racingu zapewnia maksymalną moc, energię i stabilność bez względu na warunki. Całkowicie laminowana konstrukcja Ti sprawia, że narty są nawet bardziej stabilne przy dużych prędkościach, dzięki czemu idealnie nadają się na turnieje GS.- Technologia Flex Tip : Sportowy duch i niespotykana do tej pory precyzja. Tak w kilku słowach określić można zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii modele. Stworzone, by szybciej wycinaś skręty i płynnie je wykańczać. Zastosowana w konstrukcji technologia Flex Tip sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Oryginalny design gwarantuje, że narty doskonale przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy. - AIR TIP VAS : Każde doznania na śniegu zaczynają się od dzioba narty. W nowej mieszance ikonicznej dla Rossignola innowacji, AIR TIP VAS zmniejsza ciężar skrętu i absorbuje początkowe drgania, zapewniając pełną kontrolę i niczym niezmącony kontakt ze śniegiem. Zintegrowane visco dampener filtrują wstrząsy wynikające z ukształtowania terenu, łagodzą je i stabilizują nartę dla koncentracji energii i lepszego transportu mocy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również