narty ROSSIGNOL REACT 6 COMPACT 2020, Woodcore, grip walk + Look Xpress 11 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 46%
2 325 zł

1 275 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200106
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
156; 163; 170; 177;
Parametry:
126-74-110 (156cm); 126-74-110 (163cm); 126-74-110 (170cm); 126-74-110 (177cm);
Promień:
12 (156cm); 13 (163cm); 14 (170cm); 16 (177cm);
Środek:
74 (156cm); 74 (163cm); 74 (170cm); 74 (177cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Nowe narty React R6 Compact przeznaczone dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy pozwalają odkryć magię swobodnej jazdy carvingowej po przygotowanych trasach. Nowa technologia Flex Tip ułatwia szybsze wchodzenie i wychodzenie ze skrętu, pomagając znaleźć optymalny rytm jazdy carvingowej i wypracować płynność skrętów. Konstrukcja typu Sidewall ze wzmocnieniami z włókien węglowych gwarantuje dobre trzymanie krawędzi oraz sprężystość.

Profil On-Trail Rocker pozwala na połączenie natychmiastowej inicjacji skrętu z niezwykłą dynamiką i doskonałym trzymaniem krawędzi. W konstrukcji nart zastosowaliśmy naszą technologię LCT (Line Control Technology), która redukuje odkształcenia, zapewniając użytkownikom większe poczucie kontroli. Konstrukcja typu Sidewall z pionową ścianką boczną gwarantuje wyczynowe trzymanie krawędzi, precyzję i moc. Mocne taliowanie znacznie ułatwia jazdę carvingową. Technologia Felx Tip usprawnia pracę noska i piętki narty, ułatwiając wchodzenie i wychodzenie ze skrętu. Poplar woodcore serce nart składa się z topoli i włókna szklanego. Daje to nartom ogromną płynność i szybkość reakcji. Topola pomaga zachować żywe czucie nart.

On Piste React. Chcesz poczuć ducha rywalizacji? Nic prostszego – sięgnij po naszą najnowszą serię REAKT. Wspomniana kolekcja zaprojektowana została z myślą o miłośnikach jazdy na przygotowanych trasach. To kolekcja niezwykle kompaktowych nart o race’owym rodowodzie gwarantujących błyskawiczny przepływ siły, lekki rytm i perfekcyjne skręty. Innowacyjna technologia Flex Tip gwarantuje szybkie wejście w skręt i zwinne wykończenie łuków, równowagę, siłę i prędkość. Narty nie wymykają się spod kontroli, dzięki czemu z wycinania płynnych skrętów czerpać będziesz wyjątkową frajdę.
ZNAJDŹ SWÓJ RYTM i zalicz "Another Best Day"


- Line Control Technology : Aktywator Energii. LCT to ewolucja innowacji stosowanych w racingowym Pucharze Świata. Z szyną, centralnie zintegrowaną na całej długości narty, konstrukcja LCT eliminuje częściowe drgania nart aby zapewnić perfekcyjną stabilność i dynamiczną kontrolę linii skrętu. Konstrukcja LCT dostarcza mocy i energii we wszystkich okolicznościach i warunkach.

- Oversizowe Taliowanie : Przekaźnik energii. Szerokie dzioby i pięty zapewniają narcie moc i kontrolę.- Poplar Wood Core : Konstrukcja ścian bocznych typu ABS z drewna topoli daje wsparcie ze wspaniałą progresywnością i bezpieczeństwem. Wysoce progresywna konstrukcja pomaga narciarzowi poprawiać swoją jazdę, mając przy tym zabawę, niezależnie od terenu. Moc zmienia się zgodnie z włóknem szklanym, grubością rdzenia i wygięciem.- Technologia Flex Tip : Sportowy duch i niespotykana do tej pory precyzja. Tak w kilku słowach określić można zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii modele. Stworzone, by szybciej wycinaś skręty i płynnie je wykańczać. Zastosowana w konstrukcji technologia Flex Tip sprawia, że narty, od dziobów po piętki mają odpowiednią sztywność, świetnie inicjują skręty i lekko wychodzą z łuków. Oryginalny design gwarantuje, że narty doskonale przewodzą siły i dostarczają z jazdy ogromnej frajdy. Just find your FLOW.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również