narty HEAD SUPERSHAPE i.MAGNUM LTD 2019, Graphene, LIMITED EDITION + Head PRD 12
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 54%
3 875 zł

1 800 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200144
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Head PRD 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
177;
Parametry:
132-73-111 (177cm);
Promień:
14,2 (177cm);
Środek:
73 (177cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Wszechstronny, uniwersalny, wielowymiarowy to tylko niektóre określenia charakteryzujące nowe narty HEAD Supershape i.Magnum. W przypadku tego konkretnego modelu powiedzenie „co jest do wszystkiego, to jest do niczego” kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Niesamowitość tych nart tkwi w talii, dzięki której narta prowadzi się niezwykle łatwo, a każdy skręt jest niesamowicie precyzyjny. Narta dedykowana jest narciarzom o zaawansowanym poziomie umiejętności zjazdowych, ale to jedyny warunek, jaki musi spełniać przyszły właściciel Supershape i.Magnum.

Krótki promień skrętu Supershape Magnum pozwala narciarzowi na szybkie skręty. Zastosowane w i.Magnum nowoczesne technologie takie jak KERS czy ERA 3.0.S wzbogacają nartę i sprawiają, że staje się ona postępowa.Jesteś ekspertem? Świetnie

Dopiero szlifujesz swoje umiejętności? Idealnie Supershape i.Magnum jest nartą bardzo uniwersalną. Wybaczy Ci niewielkie niedociągnięcia w technice dzięki Speed Rocker. Przygotowane trasy na stokach narciarskich to ich żywioł.

Czeka Cię spora dawka emocji i świetnej zabawy, zawrotna prędkość na trasie, łatwość w sterowaniu, bezpieczeństwo i pewność siebie przy każdym skręcie. Jakość i precyzja wykonania gwarantuje, że jest to sprzęt, który posłuży Ci bardzo długo. Zacznij więc pobijać rekordy prędkości z najnowszymi nartami Supershape i.Magnum.


- Wydajna Moc : Supershape Magnum : Narty te mają konstrukcję rdzenia ze znacznie masywniejszym Woodcorem. Ze względu na lekkość powłoki GRAPHENE, było możliwe użycie znacznie grubszej i szerszej warstwy aluminium, która obejmuje całość narty, co zapewnienia lepszą reakcję i pozwala na wyczynową jazdę.

- Równowaga : Supershape Magnum : Z GRAPHENE umieszczonym w centrum narty udało nam się zmniejszyć wysokość środkowej części i przesunąć więcej materiału w Tip oraz Tail umożliwiając jazdę na nartach z prawdziwie zharmonizowanym rozkładem flexu. Pozwala to na łatwiejsze zaangażowanie i szybsze zmiany od krawędzi do krawędzi.- Kontrola : Supershape Magnum : Dzięki grubszemu nosowi i ogonie narty możliwe było zaprojektowanie konkretnych geometrii w ramach jednego modelu. Daje to narciarzowi natychmiastową aktywną krawędź, narty są w stałym w kontakcie z terenem bez względu na kąt nachylenia.


Specyfikacja Nart Head Supershape Magnum :

- ERA 3.0S - technologia ERA3.0 w wersji SPORT- RACE-owe wykończenie ślizgu (UHM C)- Technologia wywodząca się z zawodniczych nart World Cup Rebels – najlepszy i najszybszy ślizg stosowany w nartach Head oraz zawodnicza struktura wykończenia ślizgu – będziesz szybki jak nigdy - KERS Technology- Speed Rocker - uniesienie przedniej części narty, które zmienia się w zależności od modelu i przeznaczenia nart SupersShape od najkrótszego w nartach i.Speed do najdłuższego w nartach i.Titan – pojedziesz w każdym terenie - Worldcup Sandwich Cap Konstruction / Graphene

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również