narty damskie FISCHER MY TURN 73 2020, SUPERLITE, Light woodcore, grip walk + Fischer RS 9 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
2 400 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200161
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 9
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
145; 155;
Parametry:
116-73-97 (145cm); 117-73-99 (155cm);
Promień:
13,5 (145cm); 14,5 (155cm);
Środek:
73 (145cm); 73 (155cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

My Turn 73 to wyjątkowo lekka i łatwa do opanowania praktycznie w każdych warunkach narta, z niezwykłą łatwością prześlizguje się po stoku. Dzięki on-piste rocker przez muldy jadą jak po szynach.

Każda kobieta ma swój styl. Sposób poruszania się na nartach nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, panie domagają się, by sprzęt, którego używają umożliwił im sportową, lecz niewymagającą zbyt dużego nakładu energii jazdę. My Turn linia damskich nart, w których Fischer zastosował wszystkie, opracowane specjalnie z myślą o paniach technologie to najlepsza odpowiedź austriackiego producenta na damskie żądania. Warto jeszcze wspomnieć o specjalnej konstrukcji wiązań, dzięki której inicjacja skrętów jest teraz dużo prostsza.

Narty wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Technologie:

- On Pister Rocker: Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

- Sandwich Sidewall Construction: Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.

- Tip Protector: Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również