narty FISCHER RC ONE 73 XTR 2020, Woodcore + Fischer RS 10
Używane wyprzedane
Rabat 52%
1 850 zł

900 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY200174
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Fischer RC ONE to nowa konstrukcja, niesamowita płynność jazdy oraz mniejsze wibracje. Specjalnie zaprojektowany dziób oraz tył narty (Turn Zone) w połączeniu z nowym laminatem Bafatex® zapewniają, że narty są odczuwalnie lżejsze i sztywniejsze poprzecznie co zapewnia szybkie i pewne wejście na krawędź.

Kolekcja nart Fischer RC ONE została wyposażona w już dobrze znaną geometrię The Curv, Triple Radius – potrójny promień skrętu, który sprawia, że modele RC ONE są wszechstronne i nigdy nie tracisz nad nimi kontroli. Fischer RC ONE zapewniają stabilność i bezpieczeństwo nawet przy bardzo szybkiej, dynamicznej jeździe na twardych stokach. Zupełnie nowa konstrukcja i technologie przypadną do gustu każdemu

Narty Fischer RC ONE 73 XTR to idealna propozycja dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy poszukujących sprzętu o niewielkiej wadze. Łatwe w prowadzeniu, szybko wchodzące na krawędź z niesamowitą stabilnością w każdych warunkach i prędkościach. Napakowane najnowszymi technologiami spełnią oczekiwania najbardziej wymagających narciarzy.


- Sandwich Sidewall Construction : Warstwowe ułożenie drewnianego rdzenia w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi z klasycznej konstrukcji Sandwich gwarantuje odpowiednią dynamikę i stabilności oraz zapewnia wyjątkową płynność jazdy.

- Air Carbon Ti 0.5 : Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.5mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. W rezultacie otrzymujemy doskonałe trzymanie krawędzi i gładką jazdę. - Sintered Bases : Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i doskonałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk, dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu. - Tripple Radius : Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.