narty FISCHER RC ONE 74 AR 2020, Carbon, Woodcore + Fischer RS 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 54%
2 525 zł

1 175 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200175
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
153;
Parametry:
121-74-102 (153cm);
Promień:
13 (153cm);
Środek:
74 (153cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Fischer RC ONE to zupełnie nowa linia nart, przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Cechuje je niespotykana łatwość prowadzenia, skrętność i zredukowana waga. Pozwolą stawić czoła wyzwaniom każdego terenu, niezależnie od warunków trasy i stopnia jej nachylenia. Narta zwrotna, zwinna w każdych warunkach taka jest nowa RC ONE.

Zastosowany w niej zupełnie nowy system Turn Zone sprawia że narta jest czuła na każdy ruch natomiast dzięki zastosowaniu nowego , lekkiego kompozytu BAFATEX z którego wykonane są dzioby i piętki nart narta jest mniej obciążona na najbardziej skrajnych partiach, a to wszystko prowadzi do idealnego wyważenia narty. Fischer RC ONE reagują niezwykle szybko na inicjacje skrętu, są dynamiczne i moja w sobie to coś.


- Tripple Radius : Geometria nart oparta na wielu promieniach skrętu w serii The Curv poprawia kontrolę i transfer mocy na każdym etapie zakrętu - od zainicjowania skrętu po ostatnią fazę przyśpieszenia przy wyjściu z zakrętu.

- Sandwich Sidewall Construction : Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.- Turn Zone : Obniżenie masy dziobów dzięki użyciu zaawansowanych materiałów powoduje dużo łatwiejsze sterowanie, inicjację skrętu oraz zminimalizowanie wibracji.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również