narty ATOMIC REDSTER XT, ORANGE, woodcore, titanium + Atomic XTO 12 ( TOP stan )
wyprzedane
Rabat 56%
2 225 zł

1 000 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY_0588
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XTO 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

XT to bardziej wybaczająca wersja Redstera XTi, ale wciąż wyhodowana w wyścigach bestia do rzeźbienia w twardym śniegu, przeznaczona do prędkości, za które grozi ci wycofanie mandatu, jeśli patrol cię złapie.

Kolekcja Redster obejmuje trzy modele inspirowanych wyścigami carverów dla techników jeżdżących na twardym śniegu, którzy kochają prędkość i siły przeciążenia. Zostały zbudowane z myślą o maksymalnej wadze, wilgoci, przyczepności krawędzi i stabilności przy dużych prędkościach – niewiele dorównującej prawdziwym nartom wyścigowym zgodnym z FIS, z odrobiną wszechstronności do jazdy all-mountain dla rekreacyjnych rzeźbiarzy. Wszystkie zbudowane są na rdzeniach z gęstego drewna z metalowym wzmocnieniem, co zapewnia spokojną jazdę przy dużych prędkościach, a mocne konstrukcje ścian bocznych zapewniają optymalną przyczepność krawędzi na twardym śniegu.

Górna część Doubledeck 3.0 jest tradycyjnie wygięta w celu zapewnienia maksymalnego wgryzania się krawędzi od czubka do ogona; modele XT są wyposażone w niewielki rocker na końcówkach, co zapewnia nieco luźniejsze, piórkowe wejścia w zakręty przypominające Ligety. Wszystkie mają promień taliowania, który dzieli różnicę między slalomem a GS (XT oznacza Cross Turn) - idealny na typowy zestaw torów ligi piwnej.

Cechy:

  • Łatwe prowadzenie przy każdej prędkości
  • Idealny na długie i krótkie skręty

Budowa:

  • Rdzeń: Power Woodcore
  • Stabilizator tytanowy
  • Pełna ściana boczna
  • Rocker wyścigowy