narty DYNASTAR SPEED ZONE 10 Ti, Active air core + Look NX12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 54%
2 825 zł

1 300 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200228
Producent:
DYNASTAR
Wiązanie:
Look Dual NX12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Bestsellery:
Bestsellery
Długośc nart:
153; 160;
Parametry:
120-73-104 (153cm); 120-73-104 (160cm);
Promień:
12 (153cm); 13 (160cm);
Środek:
73 (153cm); 73 (160cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty DYNASTAR SPEED ZONE 10 Ti przygotowane są dla zaawansowanych osób, którzy lubią prędkość na stoku. Zawieszenie Powerdrive odpowiada za tłumienie drgań, a dzięki temu jazda na nartach jest bardziej dynamiczna i szybsza.

Technologia TIP ROCKER zapewnia narcie odpowiednie wygięcie. W ten sposób zyskuje się energie oraz lepszą skrętność nart. Natomiast konstrukcja Active Air Core wykonany z kompozytu poliuretanowego o niższej gęstości, który jest bardzo lekki.

Stosuje się go również w połączeniu z drewnem, co przekłada się na niższą masę i lepszą jakość jazdy. Zarówno zawieszenie Powerdrive, jak i technologia TIP ROCKER sprawiają, że narty mają więcej energii, lepiej amortyzują drgania i nierówności, a także pozwalają na lepsze prowadzenie sprzętu.

Dzięki temu lepiej czuje się śnieg, szybciej i stabilniej po nim jadąc. Na atrakcyjność tego modelu wpływa również przystępna cena, obok której nie można przejść obojętnie.


- Wood Titanal : Budowa narty oparta o technologię sandwich. Posiada drewniany rdzeń pokryty dwoma warstwami Titanalu (stabilizacja i tłumienie drgań skrętnych). Do tego dochodzą kolejne dwie warstwy fiberglassu (obniżenie wagi i dodatkowa energia). Ściany boczne wykonane z phenolu albo melaminy (giętkość i energia, dostosowana do fazy skrętu).

- Tip Rocker : Technologia wykorzystująca innowacyjny, lewitacyjny profil o pięciopunktowym taliowaniu. Posiada także długi rocker i wąskie piętki, reszta dopełniona klasycznym camberem. W ten sposób powstał doskonały sprzęt freeride, który ceniony jest za uniwersalność, łatwość i wszechstronność użytkowania.- Sandwich : Na całej długości pełne rdzenie drewniane, laminaty metalowe, ściany boczne, włókna szklane, gwarantują stabilność, siłę oraz równowagę.- Powerdrive : Konstrukcja nart stworzona po to, by osiągnąć optymalną współpracę pomiędzy rdzeniem a wszystkimi elementami wzmocnień oraz elastomerem. W ten sposób uzyskano technologię pozwalającą na uczucie wyjątkowo gładkiej jazdy, poprzez niwelowanie i pochłanianie napotkanych nierówności terenu. Ponadto zwiększa się także przyczepność nart, przez co maksymalizuje się uczucie komfortu.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również