narty BLIZZARD FIREBIRD Ti 2019 WHITE/ANTHRACIDE, Woodcore, Titan, grip walk + Marker TPC 10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 58%
3 025 zł

1 275 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200259
Producent:
BLIZZARD
Wiązanie:
Marker TPC 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
160;
Parametry:
119-71-102 (160cm);
Promień:
13 (160cm);
Środek:
71 (160cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Przedstawiamy Państwu nowe narty Firebird Ti na trasy zjazdowe na sezon zimowy i bardzo to nas cieszy Dobrą wiadomością jest to, że wszystkim się podobają, ze względu na kolorystykę i design.

Sama narta umożliwia bardzo szybką jazdę. jest jednak dość wymagająca, szczególnie jeśli chodzi o prawidłową technikę. Cenią ją również narciarze nieco ciężsi, którzy "mają czym" docisnąć krawędź.

Mówiąc to, każdy doświadczony narciarz powinien cieszyć się stabilnością przy dużej prędkości jaką daj Narty Blizzard Firebird Ti. Narty wycinają gładkie linie, przecinają nawet najtwardszy śnieg jak nóż przez zamrożone masło i zaczynasz się uśmiechać sam do siebie, im szybciej na nich mkniesz. Ze względu na swoją geometrię przeznaczone do krótkich oraz średniej długości skrętów. Twarda narta z wkładką Ti.

Technologia :

- Sandwich Compound - warstwowa konstrukcja- Partial Sidewall (Ti) - częściowy Sidewall- Racing Construction - narta o konstrukcji raceowej- Dura-TEC: Bardzo odporna na zarysowania powierzchnia,która przedłuża żywotność narty. Idealna zwłaszcza w wypożyczalni.- Full Camber: najtrudniejszy profil, dla wymiataczy, bez taryfy ulgowej

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również