narty ATOMIC REDSTER G9 SERVOTEC 2020, POWER woodcore, grip walk, TITANIUM powered + Atomic X 12 TL
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 53%
4 650 zł

2 200 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200287
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic X 12 TL
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Gigantowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
171; 177;
Parametry:
109-68-95,5 (171cm); 110-68-96,5 (177cm);
Promień:
17,6 (171cm); 18,4 (177cm);
Środek:
68 (171cm); 68 (177cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Servotec ma za zadanie wspomagać narciarza podczas szybkich zjazdów. Bo czymże jest Servotec? Servotec jest jak wspomaganie kierownicy w twoim aucie, konstrukcyjnie to stalowy pręt charakteryzujący się dużą sprężystością, w połączeniu z elastometrem, sprawia, że gdy dosiadasz tych dwóch czerwonych desek jesteś zwinniejszy na zakrętach jednocześnie będąc bardziej stabilnym na zjazdach. Dodatkowo wierzchnia warstwa laminatu pokrywająca nartę to Ultra Titanium Powered (wcześniej używana jedynie do budowania nart zawodniczych) jej zastosowanie w narcie ma spowodować mniejsze tłumienie drgań oraz trzymanie krawędzi.

Niezależnie czy masz ochotę na szybki zjazd po trasie czy zabawę stylem carvingowym, połączenie wszystkich wspomnianych technologii pozwoli maksymalnie wykorzystać możliwości narty Redster G9.

Narta posiada Full Sidewall na całej swej długości po to aby jeszcze precyzyjniej móc panować nad deskami. Specjalna geometria High-Speed Sidecut, która jest niczym innym jak odrobinę mniejszym taliowaniem, pozwala właścicielowi czerwonego Redstera G9 lepiej wchodzić w zakręty przy dużej prędkości, jednocześnie nie powodując utraty panowania nad nartą. Zastosowanie Full Sidewall’a gwarantuje, że każdy nacisk na nartę zostanie bezpośrednio przekazany na jej krawędź, co podnosi skuteczność trzymania na oblodzonej powierzchni.


- Servotec : To nowa innowacyjna technologia zaczerpnięta z Pucharu Świata. Nazwa pochodzi od niemieckiego słowa "Servolenkung" oznaczającego wspomaganie kierownicy. Z Servotec narty są jeszcze szybsze, poprawia się ich sterowność i szybkość reakcji. Wspomagają prowadzenie nart przy dużych prędkościach oraz zwrotność w zakrętach, jak sprawnie działający układ kierowniczy w autach sportowych.

- Ultra Titanium Powered : Narty wykonane w tej technologii posiadają aż 0,6 mm warstwy laminatu umieszczoną nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.- Structured Top Sheet : Wierzch NANO TPU - strukturalna powierzchnia narty dla dodatkowej trwałości czyni tę nartę gotową do wytrzymywania eksploatacji zarówno przez klienta indywidualnego jak i wypożyczalnie.- Full Sidewall : Pełny sidewall biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również