narty dla dzieci/juniorskie FISCHER RC4 RACE Jr. 2019 Yellow/black + Fischer FJ 4
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 58%
1 175 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200295
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer FJ 7 / Fischer FJ 4
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
100; 140;
Parametry:
98-69-80 (100cm); 106-70-88 (140cm);
Promień:
9,4 (100cm); 14,3 (140cm);
Środek:
69 (100cm); 70 (140cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Fischer RC4 Race Jr SLR Pro wyglądają jakby pochodziły prosto z Pucharu Świata - są wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych z grupy Race. To dlatego narty RC4 JR z technologią Air Power oraz Fiber Tech gwarantują dobrą zabawę na stoku i maksimum radości z jazdy.

Im wcześniej zaczynasz, tym szybciej dojdziesz do perfekcji. Proces to nie łatwy, jednak z takim sprzętem, jaki Fischer przygotował dla najmłodszych dzieciaki już dziś mogą poczuć się jak ich idole ścigający się na trasach Alpejskiego Pucharu Świata.

W nartach z grupy Junior / Kids zastosowano te same technologie, jakie stosuje się w nartach seniorskich - m.in. się sandwichową konstrukcją, titanalową powłoką gwarantującą stabilność, siłę i wytrzymałość oraz drewniany rdzeń, dzięki któremu są niezwykle zwinne, dynamiczne i elastyczne.


- On-Piste Rocker : Technologia Rocker została opracowana przez Fischera dla narciarzy, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy możliwie małym nakładzie siły. Krótsza powierzchnia styku sprawia, że inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Najszersza część narty zapewnia Ci stabilność w momencie gdy nie masz kontaktu z podłożem podczas wykonywania skrętu i przechodzenia z krawędzi na krawędź.

- Air Power : Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły.- Fiber Tech : Specjalne połączenie włókien szklanych, które posiadają wyjątkową giętkość. Zastosowanie wspomnianej technologii sprawia, że narty doskonale radzą sobie w skręcie, są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również