narty KASTLE LX 85, titanal, woodcore, HOLLOWTECH + Kastle K10 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 55%
3 000 zł

1 375 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200328
Producent:
KASTLE
Wiązanie:
Tyrolia SP 10 / Kastle K10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany
Bestsellery:
Bestsellery
Długośc nart:
144; 152; 160; 168;
Parametry:
126-85-109 (144cm); 126-85-109 (152cm); 126-85-109 (160cm); 126-85-109 (168cm);
Promień:
11,8 (144cm); 13 (152cm); 15 (160cm); 17 (168cm);
Środek:
85 (144cm); 85 (152cm); 85 (160cm); 85 (168cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

LX 85 narty allround z najwyżej półki sklepowej. Ręcznie wykonane, zbudowane z rdzenia drewnianego pochodzącego z srebrnej jodły oraz titanalu. Wyjątkowo wszechstronne i przyjazne. Konstrukcja semi-cap pozwala na łatwiejsze zainicjowanie skrętu oraz prowadzenie nart.


Technologia :
Dzięki sprawdzonym technologiom inspirowanych zawodami Pucharu Świata i wykorzystywaniem tylko najlepszych surowców, tworzymy unikalne narty wykonane w Austrii, dla każdej kategorii narciarstwa. Wyrafinowana konstrukcja Sandwich-Sidewall i opatentowane technologie tworzą nowe standardy jakości i wydajności nart.

- Woodcore – Rdzeń Drewna : Każda narta Kästle jest zbudowana z najlepszego drewnianego rdzenia, wyprodukowana z dokładnością co do jednej dziesiątej milimetra.
Pozwala to kontrolować wagę, chłonność nart, co w rezultacie daje trwały produkt o bardzo wysokiej jakości.
Typ drewna lub połączenie różnych ich rodzajów są indywidualnie dopasowywane do każdej linii modelu, w oparciu o zamierzone zastosowanie nart. Gwarantujemy niepowtarzalną jakość połączonej z niezwykłą wydajnością.- Hollowtech : Opatentowana i kluczowa technologia Kästle, jest wyjątkowa w produkcji sprzętu narciarskiego.Usuwając niepotrzebne warstwy z przodu nart sprawiamy, że są one lżejsze.
Dzięki tej technologii: narta osiąga do 30% amortyzacji, narty są bardziej stabilne, sterowanie jest bardziej precyzyjne a całkowity ciężar zmniejszony.- Konstrukcja Sandwich – Sidewall : Wykorzystujemy konstrukcję Sandwich-Sidewall zaczerpniętą z zawodów alpejskich. Zastosowanie tej technologii jest cechą wyróżniającą wszystkie nasze modele nart.
Taka konstrukcja zapewnia nartom marki Kästle optymalną elastyczność i odpowiednią sztywność skręcania. Dzięki bezpośredniej transmisji siły na krawędzie nart zapewniają całkowitą kontrolę nawet przy dużej prędkości.
Produkujemy zarówno klasyczne narty SANDWICH-SIDEWALL jak i narty SEMI-CAP SANDWICH-SIDEWALL, w których górny Titanal chroni krawędź nart.- Elliptical Radius : Każdy model został tak zaprojektowany, aby mieć własny promień skrętu, który opiera się na zamierzonym zastosowaniu przez narciarzy, dostosowując go do stylu narciarskiego. Kształt promienia określa, jak szybko i agresywnie narciarz wchodzi i kończy się skręt. - Graphite Sinter Base : Kästle wykorzystuje w swojej kolekcji bardzo wysokiej jakości ślizg UHM używany podczas zawodów. Wynikiem tego materiału są: doskonałe właściwości ślizgowe i woskowe. - Camber - Wygięcie : Produkujemy narty o klasycznym pochyleniu i rozróżniamy dwa rodzaje wygięcia nart STANDARD CAMBER oraz LOW CAMBER:

  • W STANDARD CAMBER centralna część narty jest wyraźnie podniesiona, a punkty styku skierowane na śnieg są położone daleko od siebie. Krawędź rzeczywista jest dłuższa dzięki czemu narta obraca się szybko i precyzyjnie.
  • W LOW CAMBER centralna część narty jest nieco podniesiona, a punkty styku przemieszczone są w kierunku środka narty. Krawędź rzeczywista jest mniejsza przez co narta jest bardziej przyjazna i zwrotniejsza.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również