nowe narty BLIZZARD BRAHMA CA SP 2019 woodcore, grip walk, carbon, handmade + Marker 11 TCX ( NOWE )
Delivery
Nowy W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 46%
3 475 zł

1 900 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200395
Producent:
BLIZZARD
Wiązanie:
Marker 11 TCX
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
145; 152;
Parametry:
125-88-107 (145cm); 125-88-107 (152cm);
Promień:
11 (145cm); 12 (152cm);
Środek:
88 (145cm); 88 (152cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Freeride Allmountain z nowym designem.Większa stabilność i łatwiejsza sterowność nart - przyczepność krawędzi i stabilność nart pozwala mieć jazdę pod kontrolą nawet w najgorszych warunkach.

Rocker Camber Rocker - profil narty z rockerem na czubku i pięcie i camberem po środku narty. Najważniejsza jest łatwa kontrola nart w każdym terenie, narty mają doskonałe prowadzenie nart na krawędziach. Polecamy dla ambitnych, sportowych narciarzy.

Flip Core to nowa technologia marki Blizzard, która odpowiada za rockerowy profil narty, bez konieczności sztucznego wyginania jej na prasie – wszystko za sprawą dopasowania kształtu rdzenia do kształtu odlewu, które raz tworzą nartę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można odczuć efekt pływania podczas jazdy w głębokim śniegu, łatwe przejście z krawędzi na krawędź, lekkość i redukcję zmęczenia.


- Rocker W Blizzard Brahma CA : Lekko podniesione dzioby w nartach Blizzard Brahma CA przyczyniają się do łatwiejszego prowadzenia i zwiększenia unoszenia w puchu, natomiast camber pośrodku pozwala na lepsze prowadzenie desek na twardym podłożu.

- Sidewall W Blizzard Brahma CA : Sidewall (utwardzone ścianki boczne) wbudowany w konstrukcję nart Blizzard Brahma CA gwarantuje precyzję skrętów i manewrowania przy osiąganiu większych prędkości.

Rozpakowany towar dostarczony bez oryginalnego pudełka

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również