narty VOLKL RACETIGER SRC 2019 BLACK/white, WOODCORE, grip walk + Marker Motion 10
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 55%
2 825 zł

1 275 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200406
Producent:
VOLKL
Wiązanie:
Marker motion 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
153;
Parametry:
122-73-103 (153cm);
Promień:
12,4 (153cm);
Środek:
73 (153cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Völkl Racetiger SRC to narty allroundowe, idące preferencją długości skrętu ku narcie gigantowej. Racetiger‘y przeznaczone są do jazdy długimi, pełnymi gigantowymi łukami.

Model jest bardzo stabilny oraz charakteryzuje się wysokim flexem, co umożliwia mocne trzymanie krawędzi – nawet na twardym i oblodzonym podłożu, dużej dynamice odbicia, za czym idzie wysoka sprężystość dająca możliwość do agresywnej jazdy.


- Konstrukcja Z Rdzeniem Drewnianym - Full Sensor Woodcore : Narta Racetiger SRC zbudowana jest w konstrukcji z rdzeniem drewnianym - Woodcore, umieszczony na pełnej powierzchni narty.
Rdzeń drewniany działa jak "kręgosłup" narty i daje wspaniałe odczucie na śniegu. Odpowiada on za precyzyjny przekaz sił sterujących, zwiększa stabilność podczas agresywnej jazdy, a także zapewnia maksymalną kontrolę. Woodcore nadaje sztywność przekładającą się rewelacyjne trzymanie krawędzi na twardym, zbitym śniegu.

- Warstwy Dosztywniające Narty - Powered By Steel : Dopełniając ideału prowadzenia, w celu osiągnięcia maksymalnej dynamiki jazdy, dla fantastycznego trzymania krawędzi, wysokiej precyzji sterowania w konstrukcji Racetigerów nie mogło zabraknąć technologii Powered by Steel.
To kolejne wzmocnienia narty warstwą stali umieszczoną w rdzeniu narty, która zapewnia narcie większą sprężystość i lepszą dynamikę jazdy.
Konstrukcja gwarantujące optymalny Flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.
Całe wnętrze narty Volkl Racetiger SRC odznacza się doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

- Profil Narty Z 10% Rockerem – Tip Rocker : W kolekcji zimowej 2019, Volkl w swoich nartach gigantowych stawia na profil z rockerem.
Tip Rocker – Klasyczny 10% Rocker w części dziobowej narty sprawia, że łatwiej inicjują skręt, umożliwiając wybór bardziej agresywnej linii.
Na pozostałej długości narty - 90% Camber. Profil Camber daje bardzo dynamiczne odbicie dzięki wysokiej sprężystości, precyzyjne czucie podłoża oraz niesamowite trzymanie krawędzi na twardym śniegu.
Profil z rockerem na wysokości dziobów oraz z camberem w strefie pod wiązaniem, umożliwia dynamiczną jazdę przy pewnym stabilnym trzymaniu krawędzi, na zdecydowanie twardym i zbitym śniegu.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również