narty ATOMIC REDSTER X7, POWER woodcore, grip walk, TITANIUM power + Atomic FT 12
Używane wyprzedane
Rabat 63%
3 625 zł

1 375 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY200502
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic FT 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Atomic Redster X7 to idealne narty na zmienne warunki. Zawdzięczają to swojej ponadprzeciętnej szerokości z całej linii Redster.

Warunki pogodowe podczas jazdy mogą zmienić się z godziny na godzinę, a śnieg w godzinach popołudniowych nigdy nie jest taki sam jak ten poranny, świeżo wyratrakowany. Jeśli nadal zastanawiasz się po jaką nartę sięgnąć gdy warunki niepewne? Atomic Redster X7 jest odpowiedzią na Twoje pytanie.

Warstwa tytanu umieszczona bezpośrednio pod i nad drewnianym rdzeniem dodatkowo absorbuje wstrząsy, wzmacnia stabilność podczas szybkich zjazdów i elastyczność narty gdy inicjujesz skręt.

Power Woodcore, czyli rdzeń drewniany, to kolejny element, dzięki któremu narta zyskuje na atrakcyjności. Miks jesionu, czyli drewna twardego z topolą, która zaś jest drewnem bardzo miękkim, powoduje, że narta Atomic Redster X7 jest dynamiczna i sportowa a jednocześnie zrównoważona i co najważniejsze wychwytuje każde, nawet najmniejsze, wibracje. Sam Multi Radius Sidecut sprawia, że Redster X7 jest wielofunkcyjny, to Ty decydujesz jakim style chcesz w danym momencie zjeżdżać, bez konieczności zakupu drugiej pary nart o kompletnie innym charakterze.

Jak każdy porządny Atomic, narty Redster X7 również posiadają warstwę laminatu chroniącą przed zarysowaniem, zadrapaniem czy innym mechanicznym uszkodzeniem. Narty pozostaną dłużej jak nowe, co zapewne ucieszy ich właściciela.


Technologia :

- Multi Radius Sidecut- Dura Cap Sidewall- Power Woodcore- Titanium Powered- Structured Top Sheet- World Cup Base Finish