narty ATOMIC REDSTER G7 2020 woodcore, titanium, grip walk + Atomic FT 12
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 52%
3 575 zł

1 750 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY200503
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic FT 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
161; 175;
Parametry:
113,5-70-100,5 (161cm); 115,5-70-102,5 (175cm);
Promień:
14,2 (161cm); 16,2 (175cm);
Środek:
70 (161cm); 70 (175cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Race Rocker gwarantuje łatwą kontrolę zachowań nart przy dużej prędkości i bezwysiłkowe zapoczątkowanie skrętu. Dwie tytanowe warstwy zapewniają odpowiedni poziom sztywności nart, co z kolei przekłada się na bezpośredni przekaz energii na krawędzie i – w konsekwencji – ich doskonałe trzymanie na twardym i zmrożonym podłożu.Pośredni promień skrętu modelu Redster G7 sprawia że jest to narta wszechstronna, na przygotowany stok, pozwalająca jeździć krótszym i dłuższym skrętem - zawsze jednak przy dużej prędkości.Precyzję sterowania zapewniają natomiast pełne ścianki boczne zastosowane na całej długości nart. Płynność, szybkość i łatwość jazdy – czy można chcieć czegoś więcej?


- Power Woodcore : Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

- Titanium Powered : Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.- Full Sidewall : Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również