buty snowboardowe K2 RAIDER BOA, INTUITION Comfort foam, BOA-TECHNOLOGY, BLACK/yellow
wyprzedane
Rabat 37%
1 225 zł

775 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
ST200017
Producent:
K2
Dla kogo:
Unisex /Męskie

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Te buty charakteryzują się łatwością użytkowania i trwałością. Wkładka Intuition Comfort jest (jak się domyślacie) szalenie wygodna od razu po wyjęciu z pudełka, a pełne gumowe podeszwy zewnętrzne są przyczepne i trwałe. Te buty łatwo się zakłada dzięki szybkiemu systemowi sznurowania i mocno dokręcają, aby uzyskać optymalną wydajność. Jeśli szukasz pierwszego buta snowboardowego lub po prostu elastycznie napinającego się, wygodnego jeźdźca w ośrodku przez cały dzień, nie możesz się pomylić z butami snowboardowymi K2 Raider.

Przewód

Ocena elastyczności – 4 (1 miękka – 10 sztywna)

Górna część strefy Flex

Pasować

Wewnętrzne pręty J

Zewnętrzne pręty J

Liniowiec

Wkładka Intuition™ Comfort Foam 3D – stworzona z myślą o komforcie i długotrwałym dopasowaniu, ta wkładka jest bardziej miękka i posiada wewnętrzne i zewnętrzne listwy J-Bar dla dodatkowego wsparcia kostki i trzymania pięty.

Szybkie sznurowanie podszewki – bez zbędnych dodatków, regulacja i solidne zamki zapewniają całodzienne dopasowanie i wygodę. Łatwy w użyciu i wygodny przez cały dzień.

System sznurowania

H4 Boa® Coiler – System sznurowania oparty na linkach i szpulach, zapewniający równomierne napięcie i łatwe sznurowanie. System ten wyposażony jest w prowadnice o niskim współczynniku tarcia, zapewniające równomierne dokręcanie. Boa® automatycznie cofa luzy sznurówek, dzięki czemu Twoje buty pozostają ładne i schludne.

Wkładka

Wycinana wkładka EVA – zapewnia amortyzację i wsparcie, zbudowana z wytrzymałej pianki EVA.

Podeszwa

Gumowa lekka podeszwa zewnętrzna – Pełny gumowy spód zapewnia maksymalną przyczepność, trwałość i pochłanianie uderzeń.

Tłumienie Harshmellow™ – pochłanianie uderzeń i wibracji dla mniejszego zmęczenia.