wiązania snowboardowe BURTON ESCAPADE, IBK, violet/green
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 86%
1 375 zł

200 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SV200016
Producent:
BURTON
Wielkość:
M;

Wiązanie snowboardowe jest całkowicie sprawne, ale niektóre części mogą mieć wymieniony jakiś element, który może się różnić kolorem.

- Płyta Podstawy : Re:Flex™, lekka, jednoelementowa, wykonana z 30% kompozytu krótkich włókien szklanych i nylonu - konstrukcja wiązań Re:Flex™ zapewnia bardziej naturalny flex, lepsze czucie deski oraz amortyzację, niż ma to miejsce w przypadku wiązań z tradycyjnym dyskiem montażowym, a przy tym gwarantuje pełną kompatybilność ze wszystkimi systemami montażowymi stosowanymi w deskach snowboardowych: 4x4 oraz The Channel™. Minimalistyczna płyta podstawy z technologią dysku Living Hinge™ nie tylko przyczynia się do zmniejszenia ciężaru wiązań i powierzchni styku z deską (tzw. footprint), ale też pozwala uzyskać bardziej naturalny flex i poziom czucia deski.

- Łyżka : Kompozyt 30% włókna szklane/nylon, opcja ustawienia kąta zerowego łyżki Zero Forward Lean Hi-Back, asymetryczna łyżka Canted Hi-Back - technologia eliminująca zbędne elementy, co obniża wagę całego wiązania, w dodatku umożliwia regulację pochylenia łyżki niezależnie od jej pozycji Regulator MicroFLAD™ - wyjątkowo precyzyjna możliwość regulacji pochylenia do przodu - w zależności jaki tryb jazdy chcemy obrać - zrelaksowany lub bardziej agresywny.

- Strap Górny : Hammockstrap™ (rodowód konstrukcji Reactstrap, widoczny w bezszwowej technologii lub wysokiej reaktywności, z minimalną ilością zastosowanych materiałów. Dodanie wzmocnienia z nylonu zapewniło bardziej bezpośrednie zespolenie z deską) z Flex Slider (konstrukcja Flex Slider „odsuwa” - dzięki elastycznej strefie - górne strapy na bok, gdy są rozpięte, co ułatwia wkładanie i wyciąganie buta z wiązania. Dzięki zaawansowanej technologi ta część wiązania jest też mocniejsza, ze względu na odpowiednio skorygowane ułożenie cząsteczek w materiale).

- Strap Dolny : Supergrip Capstrap ™ 2.0 - ta minimalistyczna konstrukcja łączy dwa materiały w jeden technologicznie zaawansowany pasek. Utwardzony materiał w środku zapewnia solidniejszy i lekki szkielet, a bardziej miękki, uformowany materiał zwiększa komfort i dopasowanie.

- Klamry : Podwójne dociągające, wyposażone w Insta-Click - bądź pierwszy na stoku dzięki Double Take Buckles - szybko zapinającym zębatkom „pompek” Burtona. Ukośnie ustawione zęby oraz „Insta-Click” tworzą idealne połączenie, zwiększające prędkość i moment obrotowy, co gwarantuje szybsze dociąganie pasków – przy mniejszej ilości pociągnięć klamry – a jednocześnie silne dopięcie wiazań. Efekt: rozwiązanie to zapewnia dużo większą siłę zapięcia, szybkość i łatwość użycia, na poziomie, który trudno znaleźć w branży

- Amortyzacja : Specjalnie dla kobiet opracowany system amortyzacji PodBED - strategicznie rozmieszczona warstwa z pianki EVA zapewnia amortyzację w punktach największego nacisku, podczas gdy materiał warstwy wierzchniej równomiernie rozkłada ciężar jeźdźca na większej powierzchni

- Women's-Specific True Fit™ Design, zastosowano materiały z recyklingu, co znacząco wpływa na zmniejszenie powstawania odpadów.

- Te legendarne wiązania zapewniają wszechstronność i najwyższy poziom kontroli, a do tego są w pełni komfortowe. Wiązania Burton Escapade są lekkie, wytrzymałe i doskonale sprawdzają się w każdym terenie – to idealny wybór dla dziewczyn, które chcą wszystkiego. W porównaniu do wiązania Burton Lexa, Escapade jest trochę miększe, bardziej swobodne, a do tego lżejsze – jest to idealne wypośrodkowanie pomiędzy wysokim komfortem, a freestylową swobodą.
Technologia ażurowych strapów Hammock w połączeniu z dwuwarstwową łyżką Kickback Hammock Hi-back oraz anatomicznie profilowanym dolnym strapem Supergrip Capstrap™ 2.0 powoduje, że but jest dosłownie otulony komfortem, a równocześnie w pełni reaktywny.
Opcja wiązań wyposażona w system EST® jest kompatybilna z deskami z systemem mocowania The Channel®, który zapewnia najwyższy poziom elastyczności, czucia i regulacji.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również