wiązania snowboardowe BURTON MALAVITA EST, IBK, WHITE/grey, THE CHANNEL
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 88%
1 550 zł

200 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SV200030
Producent:
BURTON
Wielkość:
M;

Wiązanie snowboardowe jest całkowicie sprawne, ale niektóre części mogą mieć wymieniony jakiś element, który może się różnić kolorem.

- Płyta Podstawy : Dwuelementowa EST®, wyposażona w The Hinge, wykonana z 18% kompozytu krótkich włókien szklanych i nylonu (góra) oraz z 30% kompozytu krótkich włókien szklanych i nylonu (dół) - będąca własnością marki Burton, wyjątkowa konstrukcja wiązań EST® pozwala zachować desce jej naturalny flex i najwyższy poziom czucia, zapewnia też imponujące możliwości regulacji ustawień oraz indywidualnego dostosowania stopnia efektywności poprzez wybór jednej z podkładek amortyzujących w technologii BED.
Zyskaj nieograniczone możliwości ustawienia pozycji stania, bardziej naturalny flex i czucie deski, lepszą amortyzację oraz kontrolę, niż było to możliwe do tej pory.
Wiązania EST® kompatybilne są wyłącznie z deskami marki Burton, wyposażonymi w system mocowania The Channel™.
The Hinge to swoiste zawiasy, na których wspiera się piętka wiązania.
Stanowią zastrzeżone przez markę Burton rozwiązanie, które pozwala na dynamiczną pracę nóg w większym zakresie, niż ma to miejsce w tradycyjnej konstrukcji płyty podstawy, co z kolei gwarantuje wygodniejszy ruch stóp, zapewnia mniejsze zmęczenie oraz… łatwiejsze ollie

- Hi-Back : Jednoelementowy, wyposażony w „kanting” Living Hinge™ (ta wyjątkowa technologia marki Burton przyczynia się do zmniejszenia wagi wiązań i pozwala na niezależne regulowanie pochylenia hi-backa do przodu i na boki), z zerowym pochyleniem Zero-Lean oraz z konstrukcją Heel Hammock (wzmocniona warstwa gumy dobrze opina tylną część buta i zapewnia reaktywność tylnej krawędzi.
Dzięki temu można nieco luźniej zapiąć górny strap i nadal mieć zapewnioną błyskawiczną reakcję deski podczas dynamicznych skrętów) i regulacją DialFLAD™ - im większy kąt pochylenia hi-backa do przodu, tym lepsze jest przeniesienie siły na tylną krawędź deski. Pochyl hi-back mocniej do przodu, gdy masz zamiar jeździć w zlodzonym halfpipe’ie, jak Danny Davis, lub odchyl bardziej do tyłu, jeśli atakujesz jiby w stylu Ethana Deissai

- Strap Górny : Asymetryczny Hammockstrap™ (charakteryzujący się tą samą minimalistyczną, bezszwową i zapewniającą komfort konstrukcją, co Hammockstrap, nowy, asymetryczny w kształcie, górny strap precyzyjnie opina buty. Można go odwrócić, aby uzyskać większą mobilność lub zapiąć klasycznie, żeby zapewnić sobie lepsze przenoszenie energii i solidne wsparcie) z Flex Slider (konstrukcja Flex Slider "odsuwa - dzięki elastycznej strefie - górne strapy na bok, gdy są rozpięte, co ułatwia wkładanie i wyciąganie buta z wiązania.
Dzięki zaawansowanej technologi ta część wiązania jest też mocniejsza, ze względu na odpowiednio skorygowane ułożenie cząsteczek w materiale)

- Strap Dolny : Supergrip Capstrap ™ 2.0 - Ta minimalistyczna konstrukcja łączy dwa materiały w jeden technologicznie zaawansowany pasek. Utwardzony materiał w środku zapewnia solidniejszy i lekki szkielet, a bardziej miękki, uformowany materiał zwiększa komfort i dopasowanie.

- Klamry : Podwójne dociągające, wyposażone w Insta-Click - bądź pierwszy na stoku dzięki Double Take Buckles - szybko zapinającym zębatkom "pompek" Burtona. Ukośnie ustawione zęby oraz "Insta-Click" tworzą idealne połączenie, zwiększające prędkość i moment obrotowy, co gwarantuje szybsze dociąganie pasków – przy mniejszej ilości pociągnięć klamry – a jednocześnie silne dopięcie wiązań.
Efekt : Rozwiązanie to zapewnia dużo większą siłę zapięcia, szybkość i łatwość użycia, na poziomie, który trudno znaleźć w branży.

- Amortyzacja : System amortyzacji na całej długości Re:Flex AutoCANT SensoryBED™ z poduszkami B3 Gel - pianka z tworzywa EVA o podwójnej gęstości samoczynnie dopasowuje się do podeszwy buta ustawionego w najbardziej wygodnej dla nas pozycji, bez względu na to, jak szeroko stoimy lub z jakimi kątami mamy ustawione wiązania. W każdym przypadku zagwarantowany mamy większy komfort, mniejszą możliwość odczucia zmęczenia oraz bardziej bezpośrednią kontrolę nad deską.
Taki sam rodzaj amortyzujących poduszek jak B3 Gel, można znaleźć w wysokiej klasy butach marki Burton. Gwarantują one najwyższy poziom tłumienia i pochłaniają energię powtarzających się uderzeń, bez utraty jakości w zimnej temperaturze otoczenia.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również