narty AUGMENT SC ON PISTE 2020, HANDCRAFTED AUT, Wood, grip walk, Ti + Look SPX 12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 65%
6 025 zł

2 150 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY210122
Producent:
AUGMENT
Wiązanie:
Look SPX 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Bestsellery:
Bestsellery
Długośc nart:
148;
Parametry:
121-72-102 (148cm);
Promień:
11 (148cm);
Środek:
72 (148cm);

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Te narty są naszymi najbardziej wszechstronnymi nartami do jazdy na stokach i są dostępne z różnymi promieniami skrętu i elastycznością. Nie daj się oszukać klasycznej elegancji. Dzięki wszechstronności AUGMENT SC można spotkać wielu nauczycieli narciarstwa korzystających z AUGMENT SC zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

AUGMENT SC zapewnia dobrą przyczepność na oblodzonych, podwójnych, czarnych stokach w La Thuile we Włoszech, pozwalając na osiągnięcie pełnej prędkości podczas długich carvingowych zakrętów. Jazdę na nartach można także uprawiać na czerwonych i niebieskich stokach w Hintertux w Austrii.

Jako prawdziwa narta resortowa, AUGMENT SC wywoła uśmiech na Twojej twarzy na trudnych trasach z muldami otoczonymi miękkim śniegiem pokrytym lodem w słoneczne wiosenne dni.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nart AUGMENT, pełny układ warstwowy i materiały AUGMENT SC zostały bezpośrednio odziedziczone z toru Pucharu Świata FIS Alpine, w tym laminowany rdzeń z drewna topoli/jesionu, podwójne ścianki boczne z tytanu i prepregu z fenolowego kompozytu, krawędzie wyścigowe i podstawa.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również