narty AUGMENT SC ON PISTE 2020, HANDCRAFTED AUT, Woodcore, Titanium + Look NX 12 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 67%
6 550 zł

2 225 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY210123
Producent:
AUGMENT
Wiązanie:
Look NX 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
170;
Parametry:
112-69-100 (170cm);
Promień:
15 (170cm);
Środek:
69 (170cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Augment on piste to doskonały wybór dla tych, którzy kochają jazdę na przygotowanych stokach i perfekcyjne skręty. Koncepcja ramy skrętnej gwarantuje stabilność i płynność na przygotowanych i twardych stokach dla idealnego skrętu carvingowego.

Najbardziej wszechstronny i uniwersalny model Augment.

Idealne na wszystkie warunki, na każdą okazję.

Augment SC to nasze najbardziej wszechstronne narty na stoku. Augment SC wyjątkowo trzymają się w łuku przy jeździe na krawędziach, na oblodzonych, czarnych trasach, takich jak te w La Thuile we Włoszech, nawet podczas szybkiej jazdy po długich zakrzywionych zakrętach.

Z tymi nartami doświadczych także zabawy na niebieskich i czerwonych stokach w czeskich górach. Łatwość poruszania się w muldach otoczonych miękkim śniegiem i lodowymi płytami w słoneczne wiosenne dni wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Bez względu na to, czy szukasz całkowicie uniwersalnej narty, Augment SC jest Twoim wyborem.

Podobnie jak wszystkie modele Augment, narty SC są z technologią typu sandwich, a materiały są bezpośrednio odziedziczone po okręgu Pucharu Świata, takie jak laminowany rdzeń z drewna jesionowego/topolowego, podwójne ścianki boczne z tytanu i fenolu, wyścigowe krawędzie i grafitowa wyścigowa podstawa.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również