narty VOLKL DEACON XTD 2020, tip rocker, dual woodcore, grip walk + Marker FDT 10
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 59%
2 800 zł

1 175 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY210201
Producent:
VOLKL
Wiązanie:
Marker FDT 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
161;
Parametry:
124-76-105 (161cm);
Promień:
14,2 (161cm);
Środek:
76 (161cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Volkl Deacon XTD do codziennego narciarstwa dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Podniesiony dziób narty - Tip Rocker - pozwala na łatwe pokonywanie muld oraz stabilność przy niedoborze technki jazdy. Wyposażone w wiązania kompatybilne z systemem Grip Walk ułatwiającym chodzenie.

Deacon – bestsellerowa, najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Narty Deacon są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

Lekko podniesiony dziób narty ułatwia inicjowanie skrętu przy małych prędkościach, co szczególnie pomaga w nauce jazdy początkującym. Tradycyjny profil narty w strefie wiązania, pozwala na dynamiczną jazdę przy pewnym trzymaniu krawędzi. Rozwiązanie dla początkujących i dobrze jeżdżących narciarzy, korzystających z przygotowanych tras.

DUAL WOOD CORE

Konstrukcja PU z drewnianym rdzeniem o podwójnej szerokości w porównaniu do klasycznego Woodcore wewnątrz narty.

CENTER SIDEWALL

Bezpośrednia i mocna transmisja sił dzięki częściowej ściance bocznej w środkowej części narty, w połączeniu z bardzo wąskim 3D.Ridge.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również