narty FISCHER RC ONE 78 GT 2020, Carbon, Woodcore + FIscher RSW 10
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 68%
3 025 zł

975 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY210367
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RSW 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
164;
Parametry:
122-78-109 (164cm);
Promień:
15 (164cm);
Środek:
78 (164cm);

Fischer RC ONE 78 GT to narty z najnowszej grupy RC ONE Fischer’a. Niezwykle łatwa inicjacja skrętu, szybkość i nieprawdopodobna wszechstronność modelu wprowadzają narciarstwo w inny wymiar. Wszystko za sprawą połączenia kilku technologii: Bafatex, Turn Zone i Triple Radius System.

Narty te bez trudu sprostają wyzwaniom różnych tras. Dzięki zwrotności, zwinności i większej szerokości pod butem.

Strefa skrętu z materiałem BAFATEX® w dziobie i ogonie nart zmniejsza wagę, a to sprawia, że ​​wszystkie modele RC One są zwinne i elastyczne. Doskonale zbalansowane narty zapewniają dynamiczną inicjację skrętu, dzięki czemu jazda na nartach to sama przyjemność. Nowa zmniejszona masa w połączeniu z kształtem Triple Radius sprawia, że ​​modele RC ONE są szczególnie wszechstronne i szybko reagują, dzięki czemu zawsze masz kontrolę.

Wykorzystanie materiałów, takich jak Titanal, zapewnia stabilność, bezpieczeństwo i niezwykle płynną jazdę przy zjazdach z dużą prędkością na twardych stokach. Kolekcja RC One została opracowana w celu uczynienia każdego narciarza jeszcze lepszym!

Technologie :

- Sandwich Sidewall Construction : Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS, zamknięte w klasycznej konstrukcji „kanapki”, zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

- Beech Polar Woodcore : Stabilność w połączeniu z lekkością zapewnia optymalną sztywność.

- Air Carbon Ti 0,5 : Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu 0,5mm wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

- Allmountain Rocker : Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Turn Zone : odpowiednie połączenie materiałów w dziobie zapewniające zmniejszenie masy narty. System umożliwia znacznie łatwiejsze sterowanie i inicjowanie skrętu, a także minimalizuje wibracje i drgania.

- Bafatex : nowy materiał o niesamowitym stosunku wytrzymałości do wagi i wyjątkowej trwałości – dodaje wytrzymałości i lekkości w konstrukcji nart.

- Triple Radius : taliowanie zwiększające kontrlę i pozwalające na lepsze przeniesienie mocy w całym skręcie.

- Free Milled Titanium : widoczny Titanal w środkowej części nart.

- Twin Powerrail : Rozwinięcie technologii Railflex ale w wydaniu szerszym i niższym. Owocuje to szybszą reakcją narty i możliwością dowolnego ustawienia wiązania bez udziału śrub.

- Sintered Bases : Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również