narty FISCHER XTR RACE RT 2020, woodcore, piste rocker + Fischer RS 10
Używane wyprzedane
Rabat 73%
1 800 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY210368
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Z nartami Fischer RC4 XTR RACE nie ważne na jakie trafisz w górach warunki, te carvery nie zawiodą Cię nigdy. Wybaczające błędy narty przeznaczone dla osób, które potrafią czerpać radość nie tylko z akcji na stoku, ale również rozkoszują się i relaksują chwilami na zboczach gór.

Teraz z On Piste Rocker'em! Bez problemu poradzisz sobie jeżdżąc po miękkim i twardym śniegu, w trudnym i łatwym terenie. Bardzo lekkie, zwrotne, wszechstronne narty z grupy allround. Swoją siłę pokażą w skręcie, gdzie radzą sobie doskonale.

Narta jest elastyczna wzdłuż i wspaniale radzi sobie w każdych warunkach. Idealna inicjacja skrętu dzięki Rockerowi to tylko dodatkowy atut tych nart. Wyposażone w najnowocześniejszą płytę Powerrail - bez narzędziowa regulacja wiązań pod buta. Idealny wybór dla rekreacyjnych i średnio-zaawansowanych narciarzy.

Narty wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

- Evo SS : Następca technologii Snake Skin ( skóra węża ) - twarda, chropowata powierzchnia laminatu narty przypominająca papier ścierny. Dzięki temu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniami.

- On-Piste Rocker : Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.

- Sandwich Construction : Laminowana konstrukcja z drewnianym rdzeniem i bocznymi ścianami, które wspierają krawędzie, zapewniając najwyższą stabilność, wytrzymałość i trwałość.