narty NORDICA DOBERMANN SLR 2019, grip walk, ENERGY 2 titanium, CARBON RACE bridge + Marker Xcell 14 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 59%
4 500 zł

1 875 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY210372
Producent:
NORDICA
Wiązanie:
Marker Xcell 14
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
155;
Parametry:
119-69-103 (155cm);
Promień:
11,5 (155cm);
Środek:
69 (155cm);

Jeśli jesteś byłym zawodnikiem, instruktorem lub po prostu ambitnym narciarzem, który lubi krótkie skręty to Dobermann SLR będzie idelanym wyborem. SLR to odwzorowanie narty z pucharu świata ale o nieco łagodniejszym charakterze z wąska talia, dzięki czemu narta jest niezwykle dynamiczna i szybka w przejściu ze skrętu w skręt.

Całośc połączona z płytą Power Recoil i wiązaniem Marker TCX pozwala nartom naturalnie się zginać w skręcie, aby uzyskać jeszcze płynniejszą i żwawą jazdę. Jeśli poszukujesz idealnej narty do wycinania skrętów ciętych na przygotowanej trasie?

Dobermann SLR zawiera w sobie pokaźną mieszankę tytanu i rdzenia drewnianego, co w połaczeniu z technologią Carbon Race Bridge pozwala uzyskać w skrętach pradziwą moc. Nordica wraz z gwiazdami Mistrzostw Świata takimi jak Felix Neureuther, Dominik Paris i Fritz Dopfer - wprowadzają nową serię nart Dobermann.

Najszybsza oraz najpotężniejsza linia z całej kolekcji Nordica. Wraz z wprowadzeniem nowych elementów nart wykonanych w technologii Carbon Race Bridge została zwiększona stabilizacja podczas drgań, która pozwala Ci szusować na stokach z całkiem nowym poziomem prędkości i pewności siebie.

Technologie :

- Profil Camrock Full Cam Profile : Narty w technologii Full Cam są zaprojektowane w 100% w technologii Camber z tradycyjnymi punktami styczności narty ze śniegiem. Zapewniają doskonałą stabilność przy wysokich prędkościach oraz lepsze przenoszenie energii podczas jazdy na ubitym śniegu.

- Energy 2 Titanium Race Bridge® : Oferuje najwyższy poziom wydajności z pełnym rdzeniem z drewna od czubka do końca narty i dwóch warstw tytanu rozciągających się wzdłuż krawędzi. Konstrukcja ta pochodzi bezpośrednio z Pucharu Świata i zapewnia najbardziej precyzyjny i płynny skręt, a także dużą szybkość dzięki maksymalnemu przenoszeniu siły na krawędź.

- Carbon Race Bridge : Technologia wykończenie dziobu i ogonu narty. Zapewnia większy opór przy skręcie i lepsze przenoszenie mocy na dziub narty. Dzięki zastosowaniu Carbonu narta oferuję niezrównaną stabilność, sztywność i przyczepność krawędzi.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również