narty BLIZZARD WCR 2020, woodcore, comp. + Marker TLT 10
wyprzedane
Rabat 67%
2 150 zł

725 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY210375
Producent:
BLIZZARD
Wiązanie:
Marker TLT 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany

Wytrzymałe narty marki Blizzard, przystosowane do jazdy typu race. Model WCR został technologicznie skonstruowany, by być stale eksploatowanym - przeznaczony głównie do wypożyczalni nart, posłuży jednak każdemu miłośnikowi, któremu zależy na wytrzymałym i odpornym sprzęcie.

Wzmocnione boki i noski, zastosowanie jasnych kolorów - to wszystko przemawia za tym, że narty WCR to model dla miłośników ostrych zakrętów i prędkości!

Technologia :

- Sidewall : Wbudowany w konstrukcję Sidewall zapewnia przede wszystkim zwiększony przekaż energii narciarza na krawędź, stały docisk wzdłuż całej narty oraz większą stabilność całej konstrukcji. Dodatkowo odpowiedzialny jest za zwiększoną kontrolę nad zachowaniem narty oraz gwarantuje maksymalną wydajnością carvingu.

- Rental-Tech : Połączenie technologii Dura-Tec znacznie wzmacniającej wytrzymałość narty, z dodatkami ułatwiającymi wynajem. Technologia ta dba o to, by boki nart były lepiej wzmocnione, a górna folia o większej strukturze, niż zwykle, jest bardziej odporna na zarysowania. Jasna kolorystyka nie uwypukla rys, rozmiar jest widoczny niezależnie od warunków pogodowych. Dopasowanie wiązań w modelach z Rental-Tech odbywa się łatwo i intuicyjnie, dodatkowym atutem jest dedykowane miejsce na naklejkę z kodem kreskowym.

- Rocker Camber Rocker : Profil nart z camberem w środku i rockerem w strefie dziobów i piętek. Taki układ czyni narty łatwiejszymi w prowadzeniu, zwiększa unoszenie się w puchu, a zarazem gwarantuje dobre prowadzenie na podłożu twardym.