buty snowboardowe NITRO NOMAD TLS, CLOUD 1, BLACK
Używane wyprzedane
Rabat 48%
1 150 zł

600 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
ST210008
Producent:
NITRO
Dla kogo:
Unisex /Męskie

Miękki but snowboardowy NOMAD idealnie nadaje się do stawiania pierwszych kroków na snowboardzie oraz do zabawy w snowparku.

Buty Nitro Nomad TLS są idealną propozycją dla osób chcących szybko nauczyć się jazdy na snowboardzie. Dzięki miękkiemu flex'owi skorupy zewnętrznej, but jest w stanie wybaczyć wiele błędów popełnianych na początku nauki. Niski flex doskonale nadaje się do zabawy w snowparku, ze względu na większą kontrolę środka ciężkości ciała na przeszkodach.


- TLS (Twing Lacing System) to niezawodny, dwustrefowy system wiązania w butach Nitro. Dzięki dwu strefom wiązania, osobno możemy wyregulować dolną i górną część buta, wykonując jedynie dwa ruchy. System pozwala na regulację twardości buta. Wystarczy zmienić zacisk górnej strefy przy mocno zawiązanej dolnej strefie trzymającej kostkę. Linki w systemie TLS zostały wykonane z bardzo wytrzymałej plecionki, którą w razie zużycia wymienisz własnoręcznie. Wszystkie ruchome części możesz serwisować bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

- Eva Outsole : gumowa podeszwa ułatwiająca podchodzenie w ekstremalnych warunkach. Wykorzystanie pianki EVA Outsole zmniejsza wagę butów, dodatkowo amortyzuje oraz idealnie izoluje buta od śniegu.

- DLS Liner Lacing to zintegrowany system szybkiego sznurowania wkładki wewnętrznej.

- Triumph Liner, czyli wkładka wewnętrzna buta Nomad, wykonana została z materiału Thermacell, który pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu stopy w stu procentach. Zostały zastosowane w niej dodatkowe wzmocnienia boczne. Wkładka Triumph Liner kształtem i wielkością jest bardzo podobna do TYPE 2.

- Buty Snowboardowe Nitro Nomad TLS (Black) posiadają czarną podeszwę, która przechodzi w czarną skorupę zewnętrzną. Dodatkowo but posiada szare wstawki. Przy górnej części buta znajdują się dwie kieszonki, do których chowamy linki TLS po zawiązaniu.