buty narciarskie dla dzieci DALBELLO CXR 1.0 JR 2020, ratchet buckle, RED/black
Używane wyprzedane
Rabat 53%
475 zł

225 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK210030
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain

Dalbello – CXR1 JR to buty juniorskie przeznaczone dla najmłodszych amatorów narciarstwa. Ułatwiają stawianie pierwszych kroków i gwarantują bezpieczną jazdę. Buty posiadają jedną kompozytową klamrę, która zapewnia doskonałe trzymanie stopy.

CXR 1 zostały opracowane, aby pomóc dzieciom usprawnić jazdę na nartach, jednocześnie zapewniając ciepło, komfort i wydajność podczas całodziennej jazdy. Są bardzo łatwe do założenia dzieki 3 częściowej skorupie Cabrio Design, pozwalające na bezinwazyjne i sprawne wkładanie bądź ściąganie buta. Buty Dalbello oferują znakomite dopasowanie się do stopy młodego narciara a zarazem przy swoim odpowiedniej dla juiorów elastyczności Flex, dają doskonałe możliwości do przejścia na następny poziomumiejętności.

But wewnętrzny wykonany został z materiałów, które długo utrzymują ciepło. Wkładka SuperComfort Junior dopasowana została do anatomii małych narciarzy, gwarantując wygodę i zapobiegając marznięciu stóp.

Dodatkowym atutem butów Dalbello CXR 1 jest ich uniwersalny wygląd, który będzie odpowiedni zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.