buty narciarskie damskie HEAD VECTOR EVO 90 HT W 2019, super macro, double adj profile, GREY/yellow ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 60%
1 750 zł

700 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK210060
Producent:
HEAD
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
24; 24,5;
Wielkość EU:
38; 38,5;
Szkielet w mm:
285 (24cm); 285 (24.5cm);
Flex index:
90;

Head Vector Evo 90 Ht W to buty narciarskie zaprojektowane z myślą o średnio jeżdżących i zaawansowanych narciarzach, którzy szukają precyzyjnego modelu o sportowej charakterystyce.

- Buty posiadają pasek z rzepem oraz 4 aluminiowe klamry Spine Tech, które charakteryzują się stałym punktem zaczepienia – dzięki temu minimalizują miejscowy ucisk, zapewniając dokładne zaciśnięcie skorupy.

- 4 klamry z mikroregulacją oraz regulowana zębatka gwarantują jeszcze lepsze dopasowanie i odpowiedni przekaz energii na narty.

- Regulowany flex umożliwia wybór sztywności buta, który bardziej odpowiada preferencjom, umiejętnościom narciarza czy warunkom śniegowym.
Buty posiadają pojedynczy Canting, czyli regulację bocznego nachylenia cholewki, co zapewnia łatwiejsze dopasowanie do nietypowej anatomii narciarza, a także kompozytowy spojler (znajdujący się w tylnej części buta) – można go przesuwać w górę (zmieniając profil cholewki) bądź całkowicie wyciągnąć – wówczas narciarz, posiadający mocne łydki uzyska więcej przestrzeni. Model Head Vector Evo 90 Ht W charakteryzuje się także konstrukcją skorupy (Easy Entry), która znacznie ułatwia zakładanie buta.

- Producenci zadbali także o to, żeby model Head Vector Evo 90 Ht W mógł zostać w pełni spersonalizowany do użytkownika, dlatego wyposażono go w but wewnętrzny Perfect Fit oraz skorupę Form Fit, które można wygrzewać w specjalnie przeznaczonym do tego piecyku. Taki proces zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie i więcej komfortu, a do tego może być powtarzany cały czas.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również